"Динамо" вдесятьох перемогло "Арсенал" (відео)

Ідейє забив 5-й гол у чемпіонаті© ФК "Динамо"
Спорт 13 серпня, 2011, 22:09 3599 1
Результат зустрічі вирішили дві блискучі атаки динамівців на 37-й і 38-й хвилинах.

Столичне дербі між "Динамо" та "Арсеналом" завершилося впевненою перемогою підопічних Юрія Сьоміна з рахунком 2:0.

Основні події в матчі трапилися у першому таймі. Спершу з поля був вилучений Денис Гармаш.

А згодом результат зустрічі вирішили дві блискуче організовані атаки динамівців. Спершу пенальті реалізував Андрій Шевченко, а хвилиною пізніше Браун Ідейє реалізував вихід один на один з воротарем.

Динамівці завдали "канонірам" першої поразки у сезоні.

У четвер "Динамо" зіграє перший матч проти богларського "Літекса" у плей-офф раунді Ліги Європи. Гра відбудеться у Ловечі. Пряму трансляцію дивіться на телеканалі "2+2" і на "Проспорті".