"Динамо" вдесятьох перемогло швейцарців у Лізі Європи

Ярмоленко забив другий гол "Туну". / Фото: fcdynamo.kiev.ua

Автогол Шенкеля і гол Ярмоленка принесли динамівцям перемогу в Швейцарії.

Київське "Динамо" взяло три очки в матчі четвертого туру Ліги Європи проти швейцарського "Туна". "Біло-сині" вдесятьох здолали суперника з рахунком 2:0.

Вже у першому таймі Олегу Блохіну довелося добряче понервувати (ВІДЕО) через Дйомерсі Мбокані, який на 17-й хвилині залишив команду в меншості. Конголезець проявив свою ораторську майстерність і головний арбітр Клеман Турлен вигнав його з поля (ВІДЕО).

Та не зважаючи на цей неприємний інцидент, кияни знову підтвердили, що вдесятьох їм легше перемагати.

На 29-й хвилині Лукас Шенкель загорнув динамівцям "подаруночка", зрізавши м'яч у свої ворота після прострілу Андрія Ярмоленка (ВІДЕО).

У середині другої 45-хвилинки Ярмоленко класним прямим ударом зі "стандарту" подвоїв перевагу "біло-синіх".

"Динамо" втримало переможний рахунок до кінця гри і з трьома очками повертається до столиці України.

Таким чином, кияни скористалися осічкою лідера групи G бельгійського "Генка", який зіграв внічию з віденським "Рапідом". У динамівців сім очок, на одне більше у "Генка".

Зазначимо, 28 листопада "біло-сині" з'ясовуватимуть сильнішого у протистоянні з бельгійцями.

Нагадаємо, на старті групового турніру динамівці програли "Генку", у другому - зіграли внічию з "Рапідом", в третьому розбили "Тун".

Тун - Динамо - 0:2. Відеоаналіз