"Динамо" вдруге розгромило японців

Юні футболісти "Лапти" - фанати Андрія Шевченка© DynamoMania.com
Спорт 27 березня, 2009, 18:15 1552
На базі "Динамо" відбулася друга зустріч між юнацькими кимандами "Динамо" і японської "Лапти". Кияни знову розгромили самураїв.

Другий товариський матч між вихованцями "Динамо" та японської "Лопти" (футболісти 1994 року народження) не приніс успіху гостям з Азії. Після поразки з рахунком 1:4, футболісти "Лопти" горіли бажанням взяти реванш у підопічних Сергія Журавльова. Але одного бажання виявилося замало.

Вже після першого тайму динамівці вигравали з рахунком 5:0. М'ячі у ворота японців влітали на різний смак, у той час як гості фактично нічого не створили у володінь "Динамо". У складі нашої команди по голу на свій рахунок записали Ахлідін Ісраілов, Дмитро Хльобас, Артем Фаворов, Ярослав Грідько та Борис Деревяго.

У другому таймі команду Сергія Журавльова змінили 12-річні динамівці - вихованці Валерія Кінашенко. Різниця в два роки дала про себе знати, і в другій половині матчу вже японці більше контролювали м'яч. На два голи "Лопти" динамівці відповіли результативним ударом Іллі Калмикова. Підсумковий рахунок - 6:2 на користь "Динамо".

У Японію делегація "Лопти" повертається 28-го березня.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Динамо" / А.Р.