"Динамо" відпустило турків з миром

Бадр Ель Каддурі© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 29 червня, 2011, 08:20 1470
"Динамо" і "Манісаспор" зіграли у "суху" нічию. На полі було багато боротьби, і мало ударів по воротах.

Київське "Динамо" провело третій спаринг на навчально-тренувальному зборі в Австрії. Кияни зіграли у нульову нічию з турецьким "Манісаспором".

Матч вийшов небагатим на гольові моменти. На полі було багато боротьби, команди грішили неточними передачами, що завадило вразити ворота один одного.

По ходу матчу динамівці володіли відчутною перевагою, подовгу розігрували м'яч на чужій половині поля, але, починаючи комбінувати, часто необґрунтовано втрачали м'яч.

Єременко та Ель Каддурі свої моменти не реалізували. Мали забивати й турки, але Макукула, перебуваючи в кількох метрах від порожніх воріт, просто не влучив по м'ячу після ідеальної прострільної передачі.

У перерві і по ходу другого тайму Юрій Сьомін зробив ряд замін, в тому числі давши можливість дебютувати новачкові команди Лукману Аруна. На рідній позиції в середині поля нігерієць зіграв надійно, намагаючись не поступатися у єдиноборствах, а також відзначився двома ударами - на жаль, неточними.

Найреальніший момент для взяття воріт втратив Кравець за п'ять хвилин до закінчення поєдинку. Прорвавшись до воріт, Артему в боротьбі із захисником все-таки вдалося нанести удар з гострого кута - м'яч потрапив у поперечину, після чого вилетів в поле.

У результаті, цілком справедливі 0:0 - перша нічия "біло-синіх" на зборі в Австрії.