"Динамо" розбило "Шахтар" в битві за Суперкубок України (відео)

Ярмоленко і Діакате© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 5 липня, 2011, 22:53 8158 27
Київське "Динамо" впевнено обіграло донецький "Шахтар", вп'яте вигравши Суперкубок України.

Київське "Динамо" перемогло донецький "Шахтар" у матчі за Суперкубок України. Полтавська битва, як охрестили зустріч в Полтаві, завершилась з рахунком 3:1 на користь "біло-блакитних".

При переповнених трибунах стадіону "Ворскла" футболісти обох команд показали безкомпромісний футбол, напруження боротьби якого часом перевищувало усі допустимі норми. Якщо у першому таймі ігрова перевага була на боці "Шахтаря" (хоча тайм і виграло "Динамо"), то у другій половині матчу кияни дуже добре зіграли в обороні, не дозволивши "гірникам" створити багато моментів біля воріт Шовковського.

Динамівці відкрили рахунок на п'ятій хвилині. Ракицький збив Ярмоленка у штрафному майданчику і Олег Гусєв впевнено реалізував пенальті.

"Гірники" зрівняли рахунок на 14-й хвилині. Срна подав кутовий з правого флангу, Діакате не встиг перервати подачу, і Фернандіньо ударом з ходу вразив правий кут воріт Шовковського. М'яч залетів у сітку від руки воротаря.

На 32-й хвилині Пап Діакате забив другий гол у ворота П'ятова. Гусєв класно подав штрафний з правого флангу, а сенегальський захисник не менш класним ударом головою підрізав м'яч у дальній кут.

Третій гол у ворота "гірників" після блискучої контратаки забив Артем Мілевський на 83-й хвилині. Ярмоленко з лівого флангу зробив діагональ на Єременка, і Роман головою м'яко скинув м'яч прямо на хід Мілевському. Нападник ударом в дотик пробив П'ятова.

"Динамо" - п'ятиразовий володарем Суперкубка України.

Вже у неділю команди стартують в чемпіонаті. "Шахтар" прийматиме "Оболонь", а у Києві відбудеться битва між "Динамо" і "Металістом".