"Динамо" вилетіло з Ліги чемпіонів і гратиме у Лізі Європи

Шева і Ко вилетіли з Ліги чемпіонів© AFP
Спорт 25 серпня, 2010, 23:46 2666 3

"Аякс" переміг "Динамо" з рахунком 2:1 і вийшов у Лігу чемпіонів. Динамівці гратимуть у Лізі Європи.

Перший тайм пройшов за переваги динамівців - кияни не використали три 100-відсоткові моменти. А наприкінці тайму господарі отримали право на небезпечний штрафний удар. Вертонген пробив. М'яч від стінки потрапив до Луїса Суареса і нападник відправив м'яча у сітку.

У другому таймі кияни збилися на навіси, які користі команді не приносили. Жодної тямущої атаки кияни не створили. А на 76-й хвилині господарі реалізували одну з контратак, яку ударом по порожніх воротах завершив Мунір Ель-Хамдауї.

На 84-й хвилині кияни отримали право на пенальті і Шева відіграв один м'яч. Однак за 9 хвилин гри, що залишились, кияни не створили жодного небезпечного моменту біля воріт суперника.

2:1 - "Аякс" йде в Лігу чемпіонів, а "Динамо" вперше в історії гратиме у груповому турнірі Ліги Європи.

Нагадаємо, що перша гра завершилась з рахунком 1:1.