"Динамо" вилетить з Кубка України?

Спорт 6 грудня, 2007, 10:27 326
"Таврія" має перевагу у два м'ячі перед матчем у відповідь 1/4 фіналу Кубка україни з футболу, а донецький "Металург" вже вийшов до півфіналу розиграшу.

Про перемогу "Таврії" над "Динамо" дивіться у відеоролику ПРОСПОРТ

У першому чвертьфінальному матчі Кубка України сімферопольська "Таврія" вдома перемогла чинних чемпіонів країни - київське "Динамо" з рахунком 2:0.

Сімферопольці вирішили взяти бика за роги ще із стартового свистка арбітра і прийнялися атакувати ворота суперника, що на 26-й хвилині зустрічі вилилося у гол.

Йокшас скористався помилками захисників "Динамо" і головою влучно пробив по воротах Рибки.

"Динамівці" відповіли вже через кілька хвилин, але гол не був зарахований через офсайд.

Ще один гол киян був відмінений на 90-й хвилині. А в доданий час "Таврія" подвоїла свою перевагу завдяки влучному пострілу Зборовського.

Донецький "Металург" у повторній зустрічі 1/4 Кубка України вдома виграв в охтирського "Нафтовика" і тепер продовжить боротьбу у півфіналі.

На матч донецьких футболістів вивів Сергій Ященко, який після відставки Джоса Дардена був призначеним в.о. головного тренера "Металурга".

В середині першого тайму відзначився Гавриш, і це був єдиний гол в цьому поєдинку.