"Динамо" вийшло у чвертьфінал Кубка Співдружності

"Динамо" у чвертьфіналі КЧС© CISsoccer
Спорт 18 січня, 2011, 20:39 1932
У третьому турі "Динамо" зіграло в нульову нічию з молодіжною збірною Росії і з двома очками вийшло у чвертьфінал.

Київське "Динамо-2" під керівництвом Андрія Гусіна вийшло у чвертьфінал Кубка чемпіонів Співдружності.

У третьому турі кияни зіграли в нульову нічию з молодіжною збірною Росії і з двома очками вийшли у наступне коло змагань.

Гра пройшла у хорошому темпі за переваги українців. Так на 42-й хвилині після удару Рибалки з 15-ти метрів м'яч потрапив у поперечину. А на 86-й хвилині захисники збірної Росії збили в штрафному майданчику Маліна, але арбітр не наважився призначити пенальті.

0:0 - "Динамо-2", набравши два очки, з другого місця виходить у чвертьфінал, де зіграє з солігорським "Шахтарем", що представляє на турнірі Білорусь. Гра відбудеться 19 січня. Початок - о 19:00 за київським часом.

Кубок чемпіонів Співдружності-2011

Група "Д". 3-й тур

"Динамо-2" - молодіжна збірна Росії - 0:0

Динамо-2: Загладько, Допілка (Боришкевич, 68), Парцванія, Морозенко, Макаренко (Сокол, 62), Рибалка, Сухоцький, Люлька, Прокіпчук (Боровець, 71), Коваль (Малін, 65), Рижук

Росія: Фільцов, Кулеша, Жестоков, Гапон, Дудієв (Гіголаєв,46), Грігор'єв (Войнов, 71), Зотов, Померко (Цаллагов, 46), Рижков (Шатов, 77), Черишев, Кухарчук (Гошоков, 61)

ХІК (Фінляндія) - "Екранас" (Росія) - 4:1

Положення команд: 1. Молодіжна збірна Росії (поза конкурсом) 7 очок; м'ячі: 5 − 2; 2. ХІК - 6 очок; м'ячі: 5 − 2; 3. "Динамо-2" - 2 очки; м'ячі: 1 − 2; 4. "Екранас" - 1 очко; м'ячі: 4 − 9.