"Динамо" вийшло у груповий раунд Ліги Європи

Перемогу киянам приніс Мілевський© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 25 серпня, 2011, 22:31 2552 3
У плей-офф раунді кияни двічі обіграли болгарський "Літекс" - 2:1 на виїзді та 1:0 у Києві.

Київське "Динамо" другий рік поспіль гратиме у груповому турнірі Ліги Європи. У плей-офф раунді кияни не без зусиль впоралися з чемпіоном Болгарії "Літексом".

Кияни двічі обіграли "Літекс" з мінімальним рахунком - 2:1 на виїзді та 1:0 у Києві.

Команди активно почали зустріч, створивши по дві реальні можливості для взяття воріт у перші 15 хвилин гри.

Болгарські футболісти розраховували забити швидкий м'яч, приклавши для цього всіх зусиль. І Шовковський парирував декілька небезпечних ударів, а у одному з моментів йому на допомогу киянам прийшла стійка.

Без роботи не залишався і Вінісіус, врятувавши команду після двох ударів Мілевського.

У другому таймі динамівці тривалий час контролювали м'яч в центрі поля і доволі часто створювали моменти біля воріт гостей. Завдавали удари Мілевський, Ідейє, Ярмоленко, Алієв.

Нарешті, на 74-й хвилині господарі змусили капітулювати оборону гостей. Алієв подав кутовий, Мілевський виграв верхову боротьбу на ближній стійці і головою переправив м'яч у ворота.

Динамівці могли неодноразово розвинути успіх, але у підсумку вдовольнилися мінімальною перемогою.

Нагадаємо, що жеребкування групового турніру Ліги Європи відбудеться у п'ятницю, 26 серпня. Пряму трансляцію дивіться на телеканалі "2+2" і на сайті "Проспорт". Початок - о 14:00.

Ліга Європи. Плей-офф раунд

Матч-відповідь (перший матч 2:1)

25 серпня

Київ. Стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського
Головний арбітр: Стюарт Еттвелл (Англія)

ДИНАМО (Київ, Україна) - ЛІТЕКС (Ловеч, Болгарія) - 1:0

Динамо: 1.Шовковський (к), 2.Даніло Сілва, 3.Бетао, 5.Вукоєвич, 8.Алієв (19.Гармаш, 75), 9.Ярмоленко (25.Аруна, 79), 10.Мілевський, 11.Ідейє, 23.Єременко, 34.Хачеріді, 37.Юссуф (6.Г.Попов, 53)

Запасні: 35.Коваль, 14.Рибалка, 44.Алмейда, 77.Корреа

Головний тренер: Юрій Сьомін

Літекс: 31.Вінісіус, 3.Занєв, 5.Онанга, 6.Жоссе, 7.Янєв (к), 11.Мірасема (14.Джерманович, 79), 12.Кодо (9.Тодоров, 66), 17.Г.Міланов, 18.І.Міланов, 21.Цвєтков (15.Флорес, 61), 33.Бодуров

Запасні: 30.Александров, 16.С.Попов, 22.Ніколов, 27.Цветанов

Головний тренер: Любослав Пенєв

1:0 Артем Мілевський, 74 (Алієв зь кутового подав на ближню стійку і Мілевський ударом головою відправив м'яч у ближній кут)

Попередження: Артем Мілевський, 24; Андрій Ярмоленко, 45; Максім Жосс, 64; Георгій Миланов, 83

Вилучення: Максім Жосс, 77