"Динамо" впевнено перемогло "Спартак" (відео)

Вукоєвич забив перший гол© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 1 березня, 2011, 19:03 2908
Підопічні Юрія Сьоміна обіграли нальчицький "Спартак" з рахунком 2:0. Відзначились Вукоєвич і Гармаш.

Київське "Динамо" провело другий спаринг на зборі в Антальї. Підопічні Юрія Сьоміна обіграли нальчицький "Спартак" з рахунком 2:0.

Відзначимо, що це друга зустріч динамівців із клубом з Нальчика за останні три місяці. У грудні минулого року, коли підопічні Олега Лужного готувалися в Туреччині до матчу останнього туру групового турніру Ліги Європи з "Шерифом", "біло-сині" розгромили "Спартак" з рахунком 4:0 (голи на рахунку Єременко, Ярмоленко (двічі) і Кравця ). Правда, тоді проти "Динамо" грали резервісти "Спартака" і футболісти, що перебували на перегляді.

Цього разу все було набагато серйозніше - на носі у росіян старт у національному чемпіонаті. Про ступінь готовності суперника говорить той факт, що буквально кілька днів тому "Спартак" зіграв внічию (0:0) з донецьким "Шахтарем".

У звітному ж поєдинку, який складався з двох таймів по 40 хвилин, перемога дісталася "біло-синім". Рахунок вдалося відкрити Вукоєвичу - Ярмоленко закинув м'яч у штрафний майданчик, і Огнен, відірвавшись від захисників, перекинув м'яч через голкіпера.

На 50-й хвилині відзначився Денис Гармаш, красивим ударом зльоту з дальньої дистанції встановивши остаточний рахунок у матчі.