"Динамо" втратило очки у Донецьку (відео)

"Металург" Донецьк - "Динамо" - 0:0© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 31 липня, 2011, 09:09 2992 13
У четвертому турі чемпіонату України динамівцям не вдалося обіграти донецький "Металург".

Київське "Динамо" не змогло повністю оговтатися від ганебної поразки "Рубіну" у Лізі чемпіонів, і втратило очки у поєдинку з донецьким "Металургом".

Команди створили приблизно однакову кількість небезпечних моментів, проте жоден з них не реалізували.

У порівнянні з матчем проти "Рубіну" відбулося дві зміни у стартовому складі "Динамо". За день до гри за "молодіжку" зіграв Мілевський. У відсутності дискваліфікованого Єременка місце "під нападаючим" зайняв Шевченко, а на лівому фланзі захисту діяв Попов.

Перші півгодини часу перевага була за господарями. У декількох моментах донеччанам могла посміхнутися удача, але удари Соареса і Димитрова не досягли мети.

Цікаво, що номінально у донеччан у складі не було нападників, але за рахунок активної гри півзахисників небезпека по черзі виходила від кожного з них. Можливо, саме так господарі мали намір ввести в оману Шовковського та його захист.

Ближче до кінця тайму гості за рахунок контролю м'яча перехопили ініціативу. Аруна завдав класний удар, але вище. Ледь не забив Ідейє - м'яч з лінії воріт виніс Голайдо.

Другий тайм пройшов переважно в атаках динамівців. Однак киянам не вистачало гостроти, а звична навала на оборонні редути суперника результатів не давала. Лиш в останні 15 хвилин гри кияни збільшили темп гри, показавши швидкість, наполегливість і бажання.

Зовсім трохи не вистачило для взяття воріт Алієву і Ярмоленку.

Важко сказати, чому кияни створили серйозний тиск на ворота Бандури лиш наприкінці гри. Візьмися динамівці за справу у першому таймі, удача напевно б їм посміхнулася.

До того ж, динамівці мають ще одну величезну ваду - це великий відсоток браку в передачах. З такими показниками претендувати на щось серйозне в сучасному футболі не доводиться.

Друга нічия "Динамо" на старті чемпіонату дозволить "Шахтарю" відірватися від киян на чотири очки (за умови, що "гірники" обіграють у Києві "Арсенал"). Щоб змінити ситуацію на свою користь, динамівці повинні брати максимум в кожному матчі, залишаючи на полі всі сили і енергію. Тільки так у футболі можна стати першим.

А третього липня на киян чекає важливий іспит у Лізі чемпіонів - матч проти "Рубіна" у Казані. Динамівці спробують відіграти гандикап у два м'ячі. Пряму відеотрансляцію матчу дивіться на телеканалі "2+2" і нашому сайті.

Прем'єр-ліга. 4-й тур

Донецьк. Стадіон "Металург"

МЕТАЛУРГ Донецьк - ДИНАМО Київ - 0:0

Металург: 12.Бандура, 20.Маріо Сержіо, 4.Чечер (к), 84.Голайдо, 9.Лазіч, 10.Рікарду Фернандеш (6. Мкртчян, 90), 17.Соарес (7.Морозюк, 79), 18.Дімітров (19.Іванко, 73), 8.Пізеллі, 11.Казарян

Динамо: 1.Шовковський (к), 2.Даніло Сілва, 5.Вукоєвич, 6.Попов, 7.Шевченко (36.Нінкович, 59), 9.Ярмоленко, 11.Ідейє, 15.Діакате, 20.Гусєв (8.Алієв, 68), 25.Аруна (19.Гармаш, 86), 34.Хачеріді

Запасні: 35.Коваль, 22.Кравець, 37.Юссуф

Попередження: Огнен Вукоєвич, 34; Аруна Лукман, 54

Мілевський переведений у молодіжну команду "Динамо"

Гравці "Рубіна" отримали по 20 тисяч доларів за перемогу над "Динамо"

"Шахтар" і "Динамо" цікавляться італійським півзахисником

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 13
  • __ДК__ __ДК__ 30 липня, 23:52 Згоден 10 Не згоден 1 В сраку таке прокацапсько-нігерське Динамо, Лужного потрібно ставити головним тренером знову щоб своєю важкою рукою, усім нігерам та іншим їм-подібним, вдовбав що таке є "ФК ДИНАМО КИЇВ" і як команда що грає під ДИНАМІВСЬКОЮ емблемою повинна грати. І чи не можна набрати дійсно класних гравців-УКРАЇНЦІВ, що грають у Карпатах, Металісті, Дніпрі, та інших клубах України, для яких ДИНАМО КИЇВ це ІМ'Я за яке варто викладатися та отримувати задоволення від перемог рідної усім українцям команди. Натомість набирають таких, яким насрати на ім'я динамівське а головне отримати грощі, що у їх кишені течуть від пана С після будь-якого результату, то навіщо ж свої чорні дупи напрягати. ГАНЬБА ________А ПОКИ ТАК, БРАТТЯ-КОЗАКИ, ГАЙДА ВСІ ВБОЛІВАТИ ЗА """ДНІПРО"""________!!!! А на стадіон динамівський, доки срач не припинеться, раджу й не ходити. відповісти цитувати Дякуємоспам