"Динамо" втратило перемогу у грі з "Інтером"

Кияни відкрили рахунок© AFP
Спорт 21 жовтня, 2009, 00:45 3616 13
Київське "Динамо" здобуло очко на "Джузеппе Меацца" у матчі третього туру Ліги чемпіонів.

Київське "Динамо" поділило очки з "Інтером" на виїзді в матчі 3-го туру групового етапа Ліги чемпіонів.

Кияни відкрили рахунок вже на 5-й хвилині. Влучний удар з 15-ти метрів завдав Тарас Михалик.

На 35-й хвилині Деян Станкович, скориставшись помилкою Станіслава Богуша, зрівняв рахунок.

На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь "Динамо". Це Лусіо зіграв за киян після подачі з кутового, зрізавши м'яч у власні ворота.

Однак відразу по перерві Вальтер Самуель, також після подачі з кутового (лайнсмен грубо помилився, призначивши кутовий, оскільки м'яч залишив межі поля від ноги Веслі Снейдера), встановив остаточний рахунок у грі.

У середині другого тайму Андрій Шевченко міг принести динамівцям перемогу, однак Шева не реалізував вихід один на один.

У підсумку бойова нічия - 2:2.

У іншому матчі нашої групи сталася головна сенсація третього туру - "Рубін" переміг "Барселону" на "Камп Ноу".

Отже, після трьох турів "Барселона", "Динамо" та "Рубін" мають по чотири очки. Останнім йде "Інтер", в доробку якого три очки.

4-го листопада "Динамо" приймає "Інтер" у Києві.