"Динамо" взяло перше очко на Кубку Співдружності

"Динамо" зіграо внічию з литовським "Екранасом" у другому турі Кубка чемпіонів Співдружності.

У другому турі Кубка чемпіонів Співдружності друга команда київського "Динамо" зіграла внічию з литовським "Екранасом".

У стартовому складі "Динамо-2" відбулося одна зміна: замість Допілки на поле з перших хвилин вийшов Прокіпчук, і з цим рішенням тренер Андрій Гусін не прогадав. Ярослав став своєрідним джокером, відзначившись забитим м'ячем.

Перший тайм був за нашою командою. Вже на початку матчу Коваль сміливо пішов на трьох суперників, але був збитий. Морозенко класно пробив зі штрафного і м'яч з відскоком від газону потрапив в ліву штангу воріт. Незабаром він же перехопив м'яч і здорово пробив з лінії штрафного у ближній нижній кут, але воротар "Екранаса" впорався з ударом.

Незабаром естафету у Євгена перехопив Рибалка, який чудово пробив зі штрафного прямо під поперечину, але воротар дивом дістав м'яч. На добиванні опинився Парцванія, але стійка знову виручила номінальних господарів.

У литовців ж згадується хіба що момент, коли двоє гравців атаки опинилися проти одного нашого захисника. Активний Паніч пробив з близької відстані низом, але Загладько виручив киян.

Найцікавіші події розвивалися після перерви. На 56-й хвилині Коваль не побоявся сильно пробити здалеку, воротар не втримав м'яч, і Прокіпчук вчасно зіграв на добиванні - 1:0!

Але раділи динамівці недовго. Незабаром литовці організували атаку, в завершальній стадії якої Галкевічус пробив по воротах. З його ударом наш воротар впорався, але першим на добиванні опинився Варнаc, відзначившись вже через п'ять хвилин після виходу на заміну.

А підопічні Андрія Гусіна, потрапивши у обидві стійки у першому таймі, по перерві взялися за поперечину. Каркас воріт врятував суперника після прекрасного удару Морозенка!

Тим часом, активізувалися і литовці. Найбільше проблем нашому захисту доставляли Паніч і Галкевічус. Останній пробив здалеку, і м'яч просвистів над поперечиною. Втім, і наші захисники зіграли надійно.

1:1 - "Динамо" ще зберігає шанси на вихід у чвертьфінал, але для цього треба обігравати молодіжну збірну Росії.

Післяматчевий коментар тренера "Динамо-2" Андрія Гусіна: "Безумовно, хлопцям непросто грати з дорослими чоловіками. Багато команд давно грають одним і тим же складом, у них є певні зв'язки, напрацювання і т.д. А у нас є ентузіазм, організація, дисципліна. Ми стали набагато краще грати в обороні, не так глибоко сідаємо до воріт, як було раніше, і накриваємо суперника на їхній половині поля в багатьох фазах гри. Нам би трохи більше сил і сильного форварда, ми могли б виграти обидва матчі.

Сьогодні, як і у суботу, хід гри був вдалим для нас, але невдалим за результатом. Ми знову володіли перевагою, створили достатню кількість моментів, потрапили в стійки і поперечину, але, на жаль, не забили. Молодим хлопцям важко грати два дні поспіль. Але вони молодці, проявили характер, забули про свої дрібні забої і пошкодження, терпіли. Поки все йде нормально. Я задоволений Прокіпчуком, він зіграв добре, як і багато наших хлопців. Ярославу розсікли брову, але він мужньо продовжив гру.

У принципі, у мене немає ніяких претензій до хлопців, вони зіграли в свою силу. Мені подобається, що ми ведемо гру, змушуємо суперника помилятися, тиснемо на нього. Це приємно, особливо в грі проти таких сильних команд. Це важливий момент з психологічної точки зору. Ми даємо хлопцям відчути, що в багатьох епізодах вони здатні "загнати" навіть чемпіонів Фінляндії та Литви. Інша справа, що у нас страждає реалізація. Але нічого, будемо працювати над тим, щоб її поліпшити", - підсумував Гусін.