"Динамо" завершило австрійський збір на мажорній ноті

Гармаш забив переможний гол на 87-й хвилині© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 1 липня, 2011, 15:16 1786 2
У заключному контрольному матчі міжсезоння віце-чемпіон України здобув вольову перемогу над румунською "Астрою".

Київське "Динамо" завершило підготовчий період до нового сезону, що проходив у австрійському Інсбруці. У заключному контрольному матчі динамівці перемогли румунську "Астру".

Десята команда Румунії двічі виходила вперед, на що підопічні Юрія Сьоміна відповіли трьома влучними ударами. Відзначилися Андрій Ярмоленко, Олександр Алієв та Денис Гармаш.

Початок матчу був за румунами. На 5-й хвилині після розіграшу кутового пішла подача з правого флангу на Фатая, який головою з лінії воротарського майданчика відправив м'яч під поперечину.

Динамівці відігралися доволі швидко. Ярмоленко обігрався з Єременком і з 28-ми метрів поклав м'яч у девятку воріт суперника. Сталося це на 14-й хвилині.

Однак ще у першому таймі румуни вдруге вийшли вперед. На 34-й хвилині Міранда після навісу з флангу ударом головою пробив Шовковського.

Результативна відповідь "Динамо" відбулася на 57-й хвилині. Аруна відібрав м'яч у суперника і переадресував Мілевському. Артем віддав пас на Алієва, який ударом з меж штрафного майданчика без проблем переграв воротаря.

На 75-й хвилині поперечина врятувала киян від третього голу. А за три хвилини до закінчення зустрічі "Динамо" забило третій м'яч. Мілевський запустив по правому флангу Кравця, який пройшов до лицьової лінії і повернув м'яч партнеру по атаці. З ударом Мілевського з десяти метрів голкіпер впорався, проте Гармаш переправив м'яч уже в порожні ворота.

Після гри делегація "Динамо" відправилася в аеропорт, звідки візьме курс на Київ.

Товариський матч

ДИНАМО (Київ, Україна) - АСТРА (Плоешті, Румунія) - 3:2

Динамо: Шовковський, Гусєв, Хачеріді, Діакате (Юссуф, 46), Ель Каддурі (Калитвинцев, 63), Вукоєвич (Гармаш, 46), Єременко (Корреа, 46), Аруна, Нінкович (Кравець, 72), Ярмоленко (Алієв, 46), Кравець (Мілевський, 46)

Астра: Лунгу (Грегорі, 46), Міхалаче, Гоян, Бруно (Опрсал, 63 (Фонсека, 70)), Жуніор, Кубала (Сето, 56), Осман (Тікло, 65), Матей (Тіганашу, 38), Штратіла (Вадраріу, 55), Фатай (Тігояну, 55), Міранда (Лусу, 46)

0:1 Фатай, 5
1:1 Андрій Ярмоленко, 14
1:2 Міранда, 34
2:2 Олександр Алієв, 57
3:2 Денис Гармаш, 87

Новачок "Динамо" не зіграє проти "Металіста"

"Шахтарю" не цікавий гравець, який потрібен "Динамо"

Автором нової емблеми київського "Динамо" є дівчина

Гравець збірної Чилі відмовив київському "Динамо"

"Динамо" відновило переговори по Кардосо

• www www 1 липня, 16:13 Згоден 3 Не згоден 3 на мажорній ноті.............ахахахааахахаа МАЖОРЫ ... румыны..10 команда )))))))))))))) разогнать половину команды нужно.... Волевая победа...))))) ... у таких команд... 5-0 выигровать..и не обращать внимания... хоть и сбор..все равно...... тухнет клуб Киевлян...фууфу.. отстой.. відповісти цитувати Дякуємоспам Динамо емпион ,шахтарь фуфло! Динамо емпион ,шахтарь фуфло! 2 липня, 14:45 Згоден 0 Не згоден 0 Яб несказал, что зразу можна пабедить 5:0.Ани ещё не вашли свой ритм.Где ани пабежтают 3:0 кажнава саперника ,в себе на стадеоне цитувати Дякуємоспам