"Динамо" завершило збори перемогою над норвежцями

Ярмоленко забив перший гол у матчі© ФК Динамо Київ
Голи за киян забивали Андрій Ярмоленко та Олег Гусєв.

В Марбельї відбувся останній контрольний поєдинок "Динамо" в рамках іспанських зборів.

Кияни зустрічалися з норвезьким "Стрьомсгодсетом", зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь українців.

Перший гол у матчі забив Андрій Ярмоленко на 60-й хвилині. Захисник суперника помилився на фланзі, Андрій увійшов у штрафний майданчик з правого флангу і точно поклав м'яч у дальній кут воріт.

"Стрьомсгодсет" зрівняв рахунок на 72-й хвилині. Фламур Кастраті точно реалізував пенальті.

"Динамо" відповіло тією самою зброєю – на 77-й хвилині пенальті бездоганно виконав Олег Гусєв.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що лідер "Динамо" Ярмоленко відмовився від пропозиції китайського клубу, який готовий був придбати гравця за 60 мільйонів євро.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.