"Динамо" зазнало розгромної поразки у першому турі Ліги чемпіонів

Динамівці показали беззубу гру у Парижі, за що були покарані футболістами ПСЖ.

Київське "Динамо" почало груповий турнір Ліги чемпіонів з розгромної поразки від ПСЖ.

Гру було зроблено з 19 по 31 хвилини, коли французи забили три м'ячі. Натомість, у киян нічого не виходило в атаці і було багато проблем в обороні.

В другому таймі французи почали відверто грати на утримання рахунку. "Динамо" отримало можливості для атак, але змогло забити лиш раз - на 87-й хвилині після подачі Велозу м'яч у сітку підправив Вукоєвич.

Але останнє слово було за французами - Пасторе скористався черговою помилкою в обороні киян і забив четвертий гол у ворота Коваля.

4:1 - ганебний старт "Динамо" після повернення у Лігу чемпіонів. А вже у неділю на киян чекає "Шахтар" у 1/16 фіналу Кубка України.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група А. 1 тур

Париж. "Парк де Пренс"
Головний арбітр: Бйорн Куйперс (Нідерланди)

ПСЖ Париж, Франція - ДИНАМО Київ, Україна - 4:1

ПСЖ: 30.Сірігу, 2.Тьяго Сілва (6.Камара, 81'), 13.Алекс, 17.Максвелл, 26.Жалле (к), 7.Менез (10.Нене, 77'), 14.Матюйді, 20.Шантом, 24.Верратті, 27.Пасторе, 18.Ібрагімович (11.Лавессі, 73')

Запасні: 1.Душез, 22.Арман, 12.Бодме, 19.Гамейро

Динамо: 35.Коваль, 2.Данило Сілва, 17.Михалик (к) (3.Бетао, 46), 33.Тайво, 34.Хачеріді, 4.Мігел Велозу, 9.Ярмоленко, 19.Гармаш (5.Вукоєвич, 53), 21.Кранчар (20.Гусєв, 77'), 11.Ідейє, 85.Раффаел

Запасні: 1.Шовковський, 23.Богданов, 36.Нінкович, 13.Мехмеді

1:0 Златан Ібрагімович, 19' - пенальті(Менез заробив 11-метровий, а Златан легко переграв Максима Коваля з "точки" )
2:0 Тьяго Сілва, 29' (після подачі кутового, м'яч опинився у Сілви, який метрів з п'яти пробив у ближній кут )
3:0 Алекс, 31' (просто рвуть французи динамівців! Знову все почалося з подачі кутового. Ідейє не потрапив по м'ячу і сфера відскочила до Алекса, який сходу розстріляв Коваля)
3:1 Мігель Велозу, 87'
4:1 Хав'єр Пасторе, 90'+1'

Попередження: Нене, 89'