"Динамо" здобуло другу перемогу на зборі в Іспанії

Мораєс зробив дубль. / Фото: ФК Динамо Київ

"Біло-сині" обіграли суперника зі Швейцарії.

Четвертий спаринг "Динамо" на підготовчому зборі в іспанській Марбельї завершився перемогою киян.

Підопічні Сергія Реброва з рахунком 2:1 обіграли представника швейцарської Суперліги - "Люцерн".

У першому таймі Жуніор Мораєс оформив дубль, відзначившись на 21-й та 33-й хвилинах.

Перед перервою Себастіан Шахтен відквитав один м'яч (42').

У другому таймі зі стартового складу Сергій Ребров залишив лише двох гравців.

Швейцарці були близькі до другого голу, але спершу Антунеш перехопив удар суперника, а потім Рудько вчасно вийшов із воріт.

У кінцівці гри Антунеш та Яремчук пробували щастя біля воріт суперника, але їхні удари заблокували оборонці. Отже, 2:1 - і друга перемога "Динамо" на підготовчому зборі.

Наступний матч "біло-сині" проведуть 24 січня проти китайського "Цзянсу Сайнті".

Нагадаємо, "Динамо" розпочало збір бойовою нічиєю  з "Динамо" Дрезден (2:2), далі розгрмило "Скендербеу" (4:1), а потім програло "Реалу Ліненсе" (0:1).