"Динамо" здобуло нелегку перемогу в Одесі (відео)

"Чорноморець" - "Динамо" - 1:2© chernomorets.odessa.ua
Спорт 18 вересня, 2011, 21:10 1677 2
Андрій Ярмоленко приніс "Динамо" виїзну перемогу над "Чорноморцем" - 2:1.

Київське "Динамо" перемогло одеський "Чорноморець" з рахунком 2:1 в рамках 10-го туру чемпіонату України.

Перший тайм активніше провели підопічні Юрія Сьоміна. Але дальні удари у Алієва були не точними. Одесити ж забили у першому своєму гострому моменті – після виконання штрафного.

На 17-й хвилині Сергій Політило навісив, а Шовковський не зумів закріпити м'яч у руках після відскоку. Потім Олександр ще виявляв претензії до Євгена Хачеріді за те, що він дозволив Андрію Донцю вибігти на ударну позицію і дезорієнтувати голкіпера.

Після цього кияни кинулися в атаку. Але вони діяли незграбно у штрафному майданчику суперника, змарнувавши чотири шанси вразити ворота.

А в одній з атак Артем Мілевський упав у штрафному майданчику "моряків", після чого Віталій Романов вказав на 11-метрову позначку. Олександр Алієв потужно пробив у нижній лівий кут – 1:1.

За дві хвилини "біло-сині" організували красиву атаку, в якій Мілевський віддав результативний пас на Андрія Ярмоленка.

Опісля спроби динамівців збільшити рахунок були марними. М'яч або летів у руки воротарю, або на трибуни.

У команди Романа Григорчука реальну нагоду забити мав Анатолій Діденко, який після навісу з флангу намагався пробити головою, однак м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Відзначимо, що у це 200-та виїзна перемога "Динамо".

У наступному турі на "Динамо" чекає протистояння з донецьким "Шахтарем". А "Чорноморець" поїде до Луганська, де зустрінеться з місцевою "Зорею".