"Динамо" здобуло першу перемогу у Лізі Європи

"Динамо" нарешті перемогло© daylife.com
Спорт 22 жовтня, 2010, 00:35 2659 3
Голи Артема Мілевського і Євгена Хачеріді принесли київському "Динамо" три очки в Алкмаарі.

Київське "Динамо" здобуло важку перемогу над голландським клубом АЗ Алкмаар у третьому турі групового турніру Ліги Європи.

Динамівці відкрили рахунок на 16-й хвилині. Вукоєвич віддав передачу на правий фланг атаки на Єременка. Роман в дотик прострілив у карний майданчик на Мілевського, а Артем відправив м'яч у сітку.

Пропустивши м'яч, голландці почали тероризувати оборону динамівців і таки досягли успіху. Кілька разів Коваль виручив гостей, але на 36-й хвилині і Макс був безсилий після удару Фалкенбурга.

Однак через три хвилини кияни відновили статус-кво. Гусєв подав кутовий і Хачеріді, вигравши другий поверх, відправив м'яч у сітку.

У другому таймі голландці влаштували важкі 45 хвилин для захисту "Динамо". Але кияни правдами-неправдами вистояли, не дозволивши супернику вдруге пробити Коваля. У одних епізодах надійно грав Коваль, в інших захисники кістьми лягали під удари гравців АЗ. Двічі захисники виносили м'яч з лінії воріт.

Натомість, біля воріт АЗ небезпеки майже не було. Динамівці зосередили всі сили на обороні і в атаці діяло 2-3 гравця. Та й кияни не дуже старалися на половині поля суперника.

Вже у компенсований час Роман Єременко міг забити третій гол у ворота господарів, але голкіпер відбив удари півзахисника "Динамо".

Тим не менше, 1:2 - перша перемога "Динамо" у груповому турнірі Ліги Європи. "Динамо" з останнього місця у групі E піднялося на друге. А перша сходинка у БАТЕ - білоруси на виїзді перемогли Шериф і мають 7 очок.

Додамо, що 4 листопада "Динамо" приймає АЗ у Києві.