"Динамо" здобуло першу перемогу в 2009 році

Спорт 23 січня, 2009, 08:04 1292
У другому контрольному матчі в Марбельї київське "Динамо" обіграло норвезьку команду "Вікінг" – 2:0.

Другим суперником київського "Динамо" на тренувальному зборі в Іспанії був норвезький "Вікінг". Відзначимо, що в основі знов з'явилися Шовковський і новачок Кравченко. У складі "Динамо" перший гол, як і в минулому матчі, забив Артем Мілевський. Форвард успішно скористався передачею з правого флангу від Алієва.

До і після гола перевагою володіли українські футболісти, які не дозволили створити супернику небезпечні моменти. На другий тайм вийшов абсолютно інший склад, в якому увагу привертали прізвища Верховцова, Хачеріді, Сахневича та інших.

На початку тайму хороший шанс мав Кравець, але форвард, отримавши м'яч від Черната і вийшовши сам на сам з голкіпером "Вікінга", не зумів забити гол.
А ось Максим Шацьких на 83-й хвилині матчу зумів скористатися ще одним блискучим пасом Черната – 2:0.

"Динамо" – "Вікінг" 2:0

Голи: Мілевський (34), Шацьких (83)

Склад "Динамо" у першому таймі: Шовковський, Несмачний, Михалик, Діакате, Бетао, Вукоєвич, Кравченко, Алієв, Єрьоменко, Ярмоленко. Мілевський

Склад "Динамо" у другому таймі: Шовковський, Хачеріді, Сабліч, Верховцов, Сахневич, Корреа, Гіоане, Чернат, Гусєв, Кравець, Шацьких.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами football.ua / К.К.