"Динамо" зіграло внічию з "Металістом"

"Динамо"-"Металіст"© fc-dinamo.kiev.ua
Спорт 21 листопада, 2010, 18:35 3116
Столичне "Динамо" і харківський "Металіст" в очній зустрічі не змогли визначити переможця. Матч закінчився з рахунком 1:1.

У рамках 18-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги харківський "Металіст" зіграв внічию з київським "Динамо" з рахунком 1:1

"Металіст" розпочав гру невдало. Вже на 5-й хвилині гри помилився з передачею Папа Гуйє, віддавши м'яч супернику біля своїх воріт, проте динамівці цим не скористалися.

На 31-й хвилині кияни вийшли вперед після грубої помилки Романчука. Захисник харків'ян у своєму штрафному вирішив зупинити м'яч, і тут же приспів до нього Гусєв, який забив м'яч у ворота. "Металіст" відігрався буквально за кілька хвилин.

У наступній же атаці "Металіст" заробив пенальті, який чітко реалізовував Девіч. Динамівці дуже довго сперечалися із суддею, який своє рішення не відмінив - 1:1.

Наприкінці тайму кияни отримали шанс вийти вперед. Мілевський заробив пенальті, але не зміг його забити. М'яч після його удару полетів вище воріт.

У другому таймі була рівна боротьба з невеликою перевагою господарів поля. Динамівці частіше володіли м'ячем, але наблизитися до штрафного суперника їм не вдавалося.

Лише на 67-й хвилині біля воріт "Металіста" виникло перше після перерви загострення. Каддурі завдав прямий удар зі штрафного, призначеного в 28-ми метрах від воріт, Дишленкович парирував перед собою, і Вукоєвичу не вистачило зовсім мало, щоб встигнути зіграти на добиванні.

Але цей момент не став переломним. У підсумку, гра практично вирівнялася, і голів у другому більше не було.

Наголосимо, що у "Динамо" були відсутні Андрій Шевченко з причини травми та Євген Хачеріді. А Олександр Шовковський повернувся в склад після півторарічної перерви.

Нагадаємо, що після нічиєї з "Металістом" "Динамо" як і раніше займає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату України, випереджаючи харків'ян на два очки. Лідирує у першості "Шахтар".

ДИНАМО - МЕТАЛІСТ - 1:1

Динамо: 35. Коваль М., 2. Данило Сілва, 6. Попов, 44. Леандро Алмейда, 3. Бетао, 30. Ель-Каддурі, 5. Вукоєвич, 17. Михалик, 23. Єременко (Гармаш, 74), 20. Гусєв О., 10. Мілевський

Запасні: 1. Шовковський, 37. Юссуф, 14. Теміле, 19. Гармаш, 49. Зозуля, 22. Кравець.

Попередження: Михалик, 34; Гусєв, 53

Металіст: 81. Дишленкович, 2. Романчук, 15. Фініньо (Пшеничних, 81), 22. Обрадович, 30. Папа Гуйє, 37. Бордіян, 5. Шелаєв, 33. Девіч (Олійник, 62), 7. Валяєв, 10. Хав’єр, 77. Тайсон (Кайта, 90)

Запасні: 20. Старцев , 4. Березовчук, 17. Пшеничних, 19. Барилко, 42. Кайта, 11. Олійник, 9. Воробей.

Попередження: Бордіян, 36; Обрадович, 40;

1:0 - Олег Гусєв, 31