"Динамо" зіграло внічию з "Шерифом"

"Динамо" не вдалося обіграти "Шериф"© daylife.com
Спорт 15 грудня, 2010, 21:51 2095 2
Динамівцям так і не вдалося обіграти "Шериф", однак і нічия дозволила киянам виграти групу Е Ліги Європи.

Київське "Динамо" завершило груповий турнір Ліги Європи нічиєю з молдовським "Шерифом". Але це не завадило киянам виграти групу Е.

У першому таймі кияни володіли ігровою перевагою, але створили мало небезпечних моментів біля воріт суперника.

Ближче до середини другого тайму молодий воротар гостей Стажила кілька разів рятував ворота після гарних ударів динамівців.

А наприкінці матчу вже гості повинні були перемагати, але спершу Георгієв, а потім Бранковіч не реалізували свої моменти.

0:0 і "Динамо" не вдалося забити "Шерифу" хоча б один гол. Нагадаємо, що у Молдові кияни поступились з рахунком 0:2.

"Динамо" набрало 11 очок, а "Шериф" має 5 пунктів і фінішував на останньому місці. БАТЕ - другий (10 очок), а АЗ "Алкмаар" - третій (7 очок).

Свого суперника у 1/16 фіналу Ліги Європи кияни дізнаються у п'ятницю.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап

Група Е. 6-й тур

Київ. Стадіон "Динамо" імені Лобановського
Головний арбітр: Кнут Кірхер (Німеччина)

ДИНАМО - ШЕРИФ - 0:0

Динамо: 1.Шовковський - 6.Попов, 34.Хачеріді, 44.Алмейда, 3.Бетао (26.Несмачний, 57) - 17.Михалик, 5.Вукоєвич - 9.Ярмоленко, 23.Єременко, 7.Шевченко (к) - 10.Мілевський (49.Зозуля)

Запасні: 35.Коваль, 18.Бертольо, 19.Гармаш, 22.Кравець, 36.Нінкович

Шериф: 12.Стажила - 30.Бранковіч, 26.Самарджіч, 28.Надсон (к), 22.Фред (8. Георгієв, 76) - 3.Волков (11. Гаурачс, 90+3), 44.Адамовіч, 14.Баліма, 10.Єрохін, 21.Д'єду (7. Ніколіч, 80) - 9.Франса

Смородська не пускає Алієва у "Динамо"

• Кирило Тур Кирило Тур 15 грудня, 22:38 Згоден 1 Не згоден 0 -[-div class=quotation-]--[-span class=nick-]-тур-[-/span-]- -[-span class=date-]-Сьогодні, 22:14-[-/span-]- -[-span class=text-]-игра вялая незрелищная,нерезультативная.вывод-2 матча плей оф-последние для динамо в лиге европы-[-/span-]--[-/div-]-не факт... відповісти цитувати Дякуємоспам