"Динамо" - зимовий чемпіон України

Артем Кравець приніс "Динамо" три очки© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 13 грудня, 2009, 22:08 2271
Київське "Динамо" здолало на виїзді "Таврію" і пішло на зимові канікули у ранзі лідера чемпіонату.

Останній поєдинок у нинішньому році "Динамо" провело в Сімферополі, проти місцевої "Таврії", перемігши 3:2 і завершивши першу частину чемпіонату на першому місці.

Відкинувши погані думки після невдачі в Лізі чемпіонів, динамівці з перших хвилин обрушили шквал атак на ворота господарів. Вже у першому таймі кияни вели 2:0, відзначилися Мілевський і Шевченко. Артем забив після передачі Ярмоленка, а Шева відзначився прямим ударом зі штрафного і цей гол став 99-м для Андрія у футболці "Динамо".

Наприкінці першого тайму Гігіадзе класним ударом у "дев'ятку" скоротив перевагу, а в середині другого тайму колишній динамівець Лакі Ідахор відновив рівновагу. Нігерієць відгукнувся на навіс з флангу і головою відправив м'яч у ворота гостей.

Кінцівка зустрічі пройшла в рівній грі. У ній удача посміхнулася більш наполегливим киянам. Кравець замкнув передачу Шевченка і приніс таку важливу перемогу своїй команді.

Перемога над "Таврією" повернула "Динамо" на перше місце, на якому більше доби перебував "Шахтар".

Після повернення до Києва, гравці і тренери підуть у відпустку, тривалість якої складе трохи більше трьох тижнів.