"Динамо" знищило "Бешикташ" у Стамбулі (відео) Спорт 17 лютого, 23:28
Футболісти київського "Динамо" на 99,9 відсотків забезпечили собі місце у 1/8 фіналу Ліги Європи.

Бешикташ - Динамо_8
AFP
"Динамо" громить турецьких "орлів"
Київське "Динамо" з фантастичної перемоги над турецьким "Бешикташем" розпочало другу половину сезону. Кияни на 99,9 відсотків забезпечили собі місце у 1/8 фіналу Ліги Європи.

Однак стартові хвилини промайнули за територіальної переваги "орлів" і на 6-й хвилині Бобо ударом головою ледь не відправив м'яч у сітку.

Приблизно у середині тайму кияни вирівняли гру і почали створювати небезпечні моменти. І на 27-й хвилині Вукоєвич відкрив рахунок. Подачу Гусєва з корнера виграв Шева, і пробив головою у напрямку воріт. Вукоєвич підставив ногу і відправив м'яч під поперечину!

Утім через десять хвилин "Бешикташ" також забив. У першому таймі слабким місцем киян був правий фланг оборони, чим турки врешті-решт і скористались. З лівого флангу Бобо чудово навісив на Нобре, той скинув під удар Рікарду Куарежмі. А португалець потужно вистрілив. Хоча й Шовковський дотягнувся до м'яча, але від його руки м'яч опинився у сітці.

Початок другого тайму був за киянами. На початку тайму Мілевський пройшов по флангу і віддав чудову передачу на Ярмоленка. Однак Андрій не влучив у ворота.

Через декілька хвилин небезпечно пробивав Гусєв і від ноги захисника м'яч пішов на кутовий. Сам Гусєв подав прямо на Шеву і Андрій головою відправив м'яч у ближній кут - 1:2. Це 65-й гол для Шеви у єврокубках.

На 57-й хвилині кияни забили втретє. Після навісу зі штрафного Гусєв ударом головою ледь не зламав поперечину. Однак на добиванні Юссуф поцілив у ворота.

У заключні 10 хвилин гри Шовковський зробив кілька сейвів, зреагувавши на небезпечні удари Бобо, Куарежми і Гуті.

А крапку у матчі поставив Гусєв. Олег вийшов віч-на-віч і був збитий воротарем. Сам потерпілий і реалізував пенальті.

У цій парі все зрозуміло - "Динамо" без п'яти хвилин у 1/8 фіналу, де суперником українців буде переможець матчу "Манчестер Сіті" - "Аріс" (у грецькому матчі переможця не виявлено).

Нагадаємо, що це був перший офіційний матч "Динамо" після повернення в команду Юрія Сьоміна. З прекрасним початком, Юрію Павловичу! До слова, Сьомін провів на тренерському містку 100-й матч у єврокубках.

ЛІГА ЄВРОПИ. 1/16 фіналу

Перший матч

Стамбул. "Іненю"

Головний арбітр: Педру Проенса; Асистенти: Венансіу Томе, Рікарду Сантуш; Додаткові помічники арбітра: Жоау Феррейра, Бруну Естевеш (всі - Португалія)

БЕШИКТАШ (Стамбул, Туреччина) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 1:4

Бешикташ: 21. Хакан Арикан - 3. Ісмаїл Кейбаші, 6. Сівок, 27. Феррарі, 9. Гільберт - 55. Мехмет Ауреліо (18. Неджип Уйсал, 80) - 28. Ернст (44. Ерхан Гювен, 56), 14. Гуті - 11. Мерт Нобре (34. Угу Алмейда, 69), 13. Бобо, 7. Рікарду Куарежма

Динамо: 1. Шовковський - 44. Леандро Алмейда, 37. Юссуф, 17. Михалик (6. Попов, 73), 2. Даніло Сілва - 5. Вукоєвич - 9. Ярмоленко (19. Гармаш, 89), 23. Єременко, 20. Гусєв - 7. Шевченко (22. Кравець, 84), 10. Мілевський

Запасні: 35. Коваль - 3. Бетао, 36. Нінкович, 49. Зозуля

0:1 Огнен Вукоєвич, 27
1:1 Рікарду Куарежма, 37
1:2 Андрій Шевченко, 50
1:3 Аїла Юссуф, 56
1:4 Олег Гусєв, 90 - пенальті

Попередження: Сівок, 61; Андрій Шевченко, 69; Рікарду Куарежма, 88; Хакан Арикан, 89