"Динамо" знову втрачає, "Зоря" виривається на друге місце. Відео матчів 8-го туру УПЛ

© ФК Динамо Київ
Спорт 19 вересня, 14:46 1684
Минулі вихідні стали скупими на забиті голи. Всього їх було 10.

17-18 вересня відбулися матчі 8-го туру чемпіонату України з футболу.

Сенсацією стала поразка "Динамо" у центральному матчі туру проти "Зорі". Динамівці програли 0:1 і поступилися другою сходинкою команді Юрія Вернидуба.

"Шахтар" тим часом скромно переміг "Ворсклу" і відірвався від другого місця на 5 очок. Відрив від "Динамо" - у 6 балів.

Третю поспіль перемогу здобув "Олімпік", який розташувався на четвертій сходинці. "Дніпро" вдома програв "Зірці", він - восьмий.

"Карпати" поділили очки із "Чорноморцем". "Леви" - досі у мінусі і на останньому місці.

Спорт 18 вересня, 23:26
З вражаючою серією з чотирьох перемог поспіль підходив одеський Чорноморець до гостьового матчу з Карпатами. У той же час львів'янам, навпаки, не вдавалося перемогти протягом чотирьох турів, але в напруженому матчі з великою кількістю втрачених моментів переможець так і не був виявлений.

ДНІПРО - ЗІРКА - 0:1

Дніпро - Зірка - 0:1. Відео-аналіз матчу

Спорт 18 вересня, 23:53
Здавалося, команди так і закінчать матч нудною нульовою нічиєю, але на останній компенсованій хвилині Роман Зубков прорвався по лівому флангу, увірвався в штрафну і прострілив в центр - Мойя в дотик переправив м'яч у ворота і здобув перемогу для Зірки! Дніпро залишається на восьмій сходинці, а кропівчане добувають другу перемогу поспіль і тепер відстають від сьогоднішнього суперника всього на один бал.

ВОЛИНЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ - 1:1

Волинь - Олександрія - 1:1. Відео матчу

Спорт 18 вересня, 16:09
Чемпіонат України 2016/2017. 8 тур. Волинь - Олександрія - 1:1. Відео ключових моментів і голів матчу.

ДИНАМО - ЗОРЯ - 0:1

ВОРСКЛА - ШАХТАР - 0:1

Ворскла - Шахтар - 0:1. Як гірники в гостях мінімально обіграли полтавців

Спорт 18 вересня, 23:40
Завдяки голу Тайсона на початку другого тайму гірники зуміли здобути важливі три очки в грі проти полтавців.