Диво-дриблінг від генія: як Мессі "пошив у дурні" п'ятьох гравців збірної Болівії

Ліонель Мессі / Фото: Reuters

Суперники нічого не змогли зробити зі швидким аргентинцем.

Знаменитий аргентинський нападник Ліонель Мессі знову продемонстрував дива своєї техніки.

У середині другого тайму поєдинку проти Болівії він пробіг півполя і обіграв при цьому п'ятьох суперників.

В кінці свого рейду Мессі не вдалося забити, проте на той час його команда вже вигравала з рахунком 2:0. Ліонель відзначився голом раніше, реалізувавши пенальті на 30-й хвилині. Ще один м'яч провів Габріель Меркадо на 20-й хвилині.

Зазначимо, що ця зустріч відбувалася в рамках кваліфікації на ЧС-2018. Після шести матчів збірна Аргентини з 11 очками йде на третьому місці в таблиці.