Формула-1. Феттель виграв Гран-прі Австралії

Себастьян Феттель© AFP
Спорт 27 березня, 2011, 11:47 1830
Себастьян Феттель з перевагою у 22 секунди над Льюїсом Хемілтоном виграв Гран-прі Австралії.

В австралійському Мельбурні відбулась перша гонка сезону у Формулі-1 - Гран-прі Австралії. Перемогу у гонці здобув діючий чемпіон світу німець Себастьян Феттель.

Гонщик Red Bull, впевнено вигравши кваліфікацію, зберіг перевагу і у гонці. Другим фінішував пілот McLaren Льюїс Хемілтон. А третім фінішну лінію сенсаційно перетнув росіянин Віталій Петров, який стартував шостим. Для гонщика Renault це перший подіум в кар'єрі.

Четвертим фінішував лідер Ferrari Фернандо Алонсо. На заключних колах дистанції іспанець висів на хвості у росіянина, але не зміг випередити його.

У очкову зону також потрапили Марк Уеббер (Red Bull), Дженсон Баттон (McLaren Mercedes), Серхіо Перес і Камуі Кобаяши (обидва - Sauber Ferrari) Феліпе Масса (Ferrari) та Себастьян Буемі (STR Ferrari).

Для Mercedes GP перша гонка сезону не вдалася - Міхаель Щумахер і Ніко Росберг через технічні проблеми зійшли на 19-му і 22-му колах відповідно.

А от Hispania Rasing Team не стартувала. У кваліфікації гонщики не вклалися в ліміт 107% часу лідера і дивилися гонку в якості глядачів.

Російсько-англійська команда Marussia Virgin Racing, одним з керівників якої є відомий шоумен Ніколай Фоменко, виступила невдало. Жером д'Амброзіо фінішував останнім серед гонщиків, які доїхали до фінішу, а Тімо Глок зійшов на 50-му колі.

Нагадаємо, що чемпіонат повинен був розпочатися 13 березня у Бахрейні. Але через антиурядові виступи в країні Гран-прі Бахрейну було перенесено на невизначений термін.

Наступна гонка - Гран-прі Малайзії - відбудеться 10 квітня у Куала-Лумпур.