Для українців вітер попутним не став

Спорт 13 липня, 2007, 10:13 331
На чемпіонаті світу з парусного спорту українським спортсменам вдалося завоювати лише одну олімпійську ліцензію.

Чемпіонат світу з парусного спорту, що проходить в португальському Каскаїші, наближається до завершення, і наші учасники, на жаль, не можуть похвалитися високими результатами.

У класі "RS:X" Максим Оберемко посів лише 32-е місце. Серфінгіст, що входить в обійму топ-спортсменів світу, "набрав" на чемпіонаті світу 152 бали і не зміг потрапити навіть в число тих 25-ти кращих, хто завоював в Португалії право стартувати на Олімпійських іграх в Пекіні.

Ольга Масливець добилася в змаганні серед жінок високого 6-го місця. На сьогодні в збірній України лише одній Ользі вдалося вирішити на чемпіонаті світу питання завоювання Олімпійської ліцензії.

В інших семи класах яхт, де вже завершилися змагання, представники України залишилися без Олімпійських ліцензій.

Відмінні шанси на завоювання ліцензії на Ігри-2008 були в класі "49er" були у Родіона Луки та Георгія Леончука, але невдачі у двох останніх гонках вибили їх з числа перших 13-ти екіпажів (саме стільки путівок до Пекіну розігрується на чемпіонаті світу). Зараз наші яхтсмени займають 16-е місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.