"Дніпро" ганебно програв "Севастополю"

"Севастополь" - "Дніпро" - 2:1© fcdnipro.ua
Спорт 18 вересня, 2010, 16:25 3259 1
ПФК "Севастополь" здобув впевнену перемогу над дніпропетровським "Дніпром" у дев'ятому турі Прем'єр-ліги.

Одна з найбільших сенсацій 10-го туру чемпіонату України трапилась у Сімферополі, де ПФК "Севастополь" з новим тренером переміг "Дніпро" з рахунком 2:1.

Господарі, яких очолив новий-старий тренер Олег Лещинський, перервали шестиматчеву безвиграшну серію і здобули лише другу перемогу в чемпіонаті - за попередні 9 турів "моряки" при Сергієві Шевченку взяли 5 очок, забивши лише два м'ячі.

Севастопольці володіли ігровою перевагою протягом усього матчу, в той час як підопічні Володимира Безсонова відверто провалили гру, створивши єдиний гольовий момент наприкінці гри.

Дублем у складі "моряків" відзначився Андрій Зборовський. На 25-й хвилині Зборовський потужно пробив метрів з 25-ти з лівої ноги і м'яч рикошетом від поперечини влетів у сітку воріт Каніболоцького. А на 78-й хвилині поляк Зборовський ударом з 20-ти метрів вразив нижній кут воріт Каніболоцького.

Дніпропетровці забили гол у компенсований час. На другій компенсованій хвилині Селезньов після флангової подачі Лобжанідзе красиво головою відправив м'яч у дальній кут воріт.

"Дніпро" залишається на третьому місці у турнірній таблиці, а під стільцем Володимира Безсонова зламалась ще одна ніжка.