"Дніпро" і "Карпати" перемогли у 9-му турі Прем'єр-ліги

"Карпати" забили три м'ячі у Маріуполі© fckarpaty.lviv.ua
Спорт 12 вересня, 2010, 22:06 1911 1
У центральній грі туру "Ворскла" поступилась "Дніпру" з рахунком 0:2, а у Маріуполі "Карпати" з рахунком 3:2 перемогли "Іллічівець".

У Полтаві та Маріуполі завершились ще два матчі 9-го туру Прем'єр-ліги. У центральній грі туру "Ворскла" поступилась "Дніпру" з рахунком 0:2, а у Маріуполі "Карпати" з рахунком 3:2 перемогли "Іллічівець".

У першому таймі львів'яни забили три м'ячі і, ймовірно, вже думали про дортмундську "Боруссію", з якою зіграють 16 вересня у Львові. Однак у другому таймі ситуація на полі кардинально змінилася - господарі за півгодини забили два м'ячі і були близькі до нічиєї. Але львів'яни утримали переможний рахунок і в піднесеному настрої готуватимуться до дебюту у груповому турнірі Ліги Європи.

"Дніпро" вже на другій хвилині повів у Полтаві. Класний удар з 25-ти метрів у правий кут воріт наніс Євген Коноплянка. Полтавці хоч і володіли територіальною перевагою, але небезнечних моментів біля воріт Каніболоцького не створили. А на 78-й хвилині у карному майданчику "Ворскли" збили Шахова і Назаренко реалізував 11-метровий.

"Дніпро" не відпустив "Динамо", відстаючи від киян лише на очко, а "Карпати" набрали 16 очок. Щоправда у львів'ян "висить" 9-очковий штраф.