"Дніпро" і "Волинь" завершили 2010-й рік перемогами

Селезньов забив 12-й гол у чемпіонаті© fcdnipro.ua
Спорт 29 листопада, 2010, 10:56 1355
У Луцьку "Волинь" з мінімальним рахунком 1:0 перемогла аутсайдера першості запорізький "Металург", а в Києві "Дніпро" взяв гору над "Оболонню".

Матчами у Луцьку і Києві, які відбулись у неділю ввечері, завершився 19-й тур Прем'єр-ліги і більшість вітчизняних команд, за виключенням єврокубкових бійців, пішли на канікули.

У Луцьку "Волинь" з мінімальним рахунком 1:0 перемогла аутсайдера першості запорізький "Металург", а в Києві "Дніпро" з таким же рахунком взяв гору над "Оболонню".

ЛУЦЬК. Лише півгодини "Металург" не давав господарям використовувати свої козирі, однак ближче до перерви стала вимальовуватись перевага "Волині". Тиск волинян ще більш посилився у другому таймі, і господарі поля досягли мети.

Перемогу лучанам приніс Олександр Пищур, який використав навіс від Пічкура (ВІДЕО). Для лідера атак "Волині" це був п’ятий результативний удар у п’яти проведених поєдинках.

Справедливість перемоги лучан засвідчує той факт, що "Металург" за весь матч жодного разу не потурбував Віталія Неділька точним ударом. Натомість господарі неодноразово мали нагоду зміцнити успіх. Проте й мінімальна перемога дозволила "Волині" піднятися на шосте місце в турнірній таблиці, яке за певних умов може стати єврокубковим.

КИЇВ. Для "Дніпра" поїздки до столиці у нинішньому сезоні - це свято. Спочатку була нічия з "Динамо", потім перемога над "Арсеналом" і от тепер три очки здобуто у зустрічі з "Оболонню".

Перемогу гостям приніс гол Євгена Селезньова, який став для форварда 12-м і зміцнив його позицію серед найкращих бомбардирів сезону. Після навісу Євгена Шахова з правого флангу двоє центральних оборонців "пивоварів" не втримали Селезньова, програвши йому боротьбу "на другому поверсі".

У другому таймі "Оболонь" додала у швидкості і гості з трудом відстояли три очки. Хоча йбули у дніпропетровців шанси, щоб збільшити перевагу.

"Дніпро" йде у відпустку на четвертій позиції, як і раніше, відстаючи від "Металіста" на три очки. "Оболонь" не втрималась у першій десятці, але від "зони вильоту" підопічних Сергія Ковальця відділяє 8 очок.