"Дніпро" - лідер чемпіонату України

Спорт 2 грудня, 2007, 13:13 298
Оскільки матч 18-го туру ЧУ з футболу за участі "Шахтаря" перенесений, "Дніпро" йде на зимову паузу лідером чемпіонату.

"Металург"(Д) - "Дніпро"
УНІАН
Фрагмент поєдинку "Металург" (Донецьк) - "Дніпро" (Дніпропетровськ).
Дніпропетровський "Дніпро" вийшов на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату України з футболу, і пробуде в лідерах як мінімум до 1 березня 2008 року, коли у вищій лізі будуть зіграні матчі 19-го туру.

"Дніпро" вже з перших митей поєдинку 18-го туру в Донецьку проти місцевого "Металурга" прийнявся доводити, що не дарма претендує на місце лідера першості. Донецькі футболісти хоча і намагалися протистояти натиску гостей, але хоч якось скрасити свою долю в цьому матчі так і не зуміли.

Рахунок на 28-й хвилині з пенальті відкрив Назаренко. У другому таймі господарі грали вже вдесятьох, оскільки на 44-й хвилині Гаврюшов отримав другий гірчичник.
Другий гол у ворота Дішленковіча забив Канкава, а добив підопічних Джоса Дардена голом-красенем Льопа.

Олег Протасов
УНІАН
Головний тренер "Дніпра" Олег Протасов.
Команда Олега Протасова вперше в нинішньому чемпіонаті добивається гостьової перемоги з крупним рахунком і з 43-мя очками йде на перерву в чемпіонаті його лідером (у "Шахтаря" 41, але поєдинок 18 туру між "гірниками" та луганською "Зорею" перенесений на невизначений термін і відбудеться вже наступного року).

В Києві "Динамо" і одеський "Черноморец" влаштували справжнє голеве шоу. У першому таймі команди провели по два голи. На дубль Де ла Аса, динамівці відповіли влучними пострілами Ісмаеля Бангури та Тіберіо Гіоане

У другому таймі господарі поля тричі розписалися у воротах команди з південної Пальміри. Спочатку Максим Шацьких ефектно прийняв м’яч та пробив повз голкіпера суперників. Рахунок 4:2 встановив Олег Гусєв, якому допоміг рикошет. Остаточну ж крапку в цій зустрічі встановив Мілош Нінковіч.

Одесити мали шанс зменшити своє відставання, однак забракло влучності. Тож, 5:2, перемога за "біло-синіми", і динамівці посідають третє місце в українській футбольній першості, маючи в активі 39 очок.

Стільки ж набрав і харківський "Металіст", після гостьової перемоги над "Закарпаттям" - 1:0 (переможний гол забив Ганчаржик на 89-й хвилині матчу).