"Дніпро" обіграв "Волинь" на своєму полі

Дніпро вийшов у лідери© sportanalytic.com
Спорт 18 липня, 2010, 20:08 3089
Дніпропетровці вдруге показали максимальний результат, граючи на своєму полі та вийшли в лідери Прем'єр-ліги.

Дніпропетровський "Дніпро" переміг "Волинь" (Луцьк) з рахунком 2:0. Таким чином, у двох стартових домашніх матчах 20-го чемпіонату України з футболу "Дінпро" взяв максимум очок і увійшов до групи команд-лідерів.

Після львівських "Карпат" на "Дніпро-арену" прибув ще один суперник з Західної України. Зі стартових хвилин поєдинку підопічні Віталія Кварцяного виглядали не менш мотивованими, ніж львів'яни, але зберегти свої ворота в недоторканості, довго не змогли.

Рахунок у матчі відкрив Євген Селезньов. Скинувши з плечей захисника "Волині", форвард "Дніпра" точно пробив у нижній кут воріт.

Після перерви гостям так і не вдалося переломити хід гри, а гол-красень Гоменюка після навісу Феррейри навів на думку, що в Дніпропетровську "Волині" поки ще рано розраховувати на залікові бали. М'яч після зрізки про голову нападаючого "Дніпра", за неймовірною дугою опустився у сітку воріт гостей. Не відразу повірив у те, що таке може статися і голкіпер "Волині" Ндойе.

Втім, незважаючи на те, що на 61-й хвилин лучани залишилися вдесятьох: другою жовтою карткою був нагороджений Гринченко, на останніх хвилинах поєдинку гості все ж таки могли забити гол престижу, але жоден з трьох небезпечних штрафних поблизу воріт голкіпера "Дніпра" Каніболоцького, успіху команді Віталія Кварцяного не принесли.

"Дніпро" - "Волинь" - 2:0

Голи: Селезньов, 33, Гоменюк, 50

Остаточні склади:

Дніпро: Каніболоцький, Лобжанідзе, Чеберячко, Денисов, Русол, Феррейра, Холек, Назаренко (Карвченко, 56), Гоменюк (Калиниченко, 78), Коноплянка, Селезньов (Мандзюк, 92).

Волинь: Ндойе, Сімінін, Гринченко, Бута (Бутко, 77), Омоко, Ващук, Мельник Вік. (Герасим'юк, 41), Пічкур, Стевіч, Майкон Олівейра (Павлов, 57), 38. Лео Попереджені: Калиниченко, Кравченко - Гринченко, Стевіч, Лео, Герасим'юк Вилучення: Гринченко (друга жовта картка).

"Дніпро" - "Волинь" - 2:0. Коментар тренера "Волині"