"Дніпро" переміг "Говерлу" і залишився у чемпіонській гонці

Коноплянка відкрив рахунок. / Фото: fcdnipro.ua

Голи Коноплянки і Джуліано принесли дніпрянам важливі три очки.

Дніпропетровський "Дніпро" здобув вольову перемогу над ужгородською "Говерлою" з рахунком 2:0 у перенесеному матчі 20-го туру чемпіонату України.

У першому таймі "Дніпро" був сам не свій, дозволяючи господарям створювати небезпеку біля воріт Дениса Бойка.

Вже на 3-ій хвилині ужгородці могли забивати, але В'ячеслав Шарпар пробив повз ворота.

Перед перервою ужгородці навіть забили, але рефері Юрій Вакс не зарахував гол через офсайд у Максима Фещука.

На 60-ій хвилині дніпряни залишилися вдесятьох: Сергій Кравченко, який буквально хвилину тому вийшов на заміну, отримав червону картку, схоже за розмови з арбітром.

Однак, вже чотири хвилини потому Євген Коноплянка відкрив рахунок, пробивши низом зі штрафного. Ондржей Мазух намагався підправити сферу у ворота і дезорієнтував Олексія Шевченка.

Другий гол підопічних Хуанде Рамоса влетів у ворота "Говерли" у компенсований час. Джуліано з другої спроби пробив Шевченка.

Таким чином, "Дніпро" залишається у чемпіонські гонці з "Шахтарем", який випереджає конкурента за "золото" на три очки.

Нагадаємо, гравці "Дніпра" готувалися до поганого суддівства у грі з ужгородцями.

Говерла - Дніпро - 0:2. Відео матчу