"Дніпро" переміг "Зорю" у першій битві 1/2 фіналу Кубка України

Зозуля забив єдиний гол у матчі© ФК Дніпро
"Слизький" рахунок дає перевагу дніпрянам, але протистояння триває.

Перший бій - за "Дніпром". Команда Мирона Маркевича перемогла "Зорю" у домашньому матчі півфіналу Кубка України.

1:0 - результат поєдинку у Дніпропетровську.

Вже на початку гри з'явилися претензії до арбітра - Євгена Арановського. Він не наважився поставити пенальті, коли Папа Гуйє завалив Рафаеля Форстера.

У наступному ж епізоді Андресон Піко блискуче виконав "стандарт": Микита Шевченко невдало відбив м'яч, чим скористався Роман Зозуля.

Дніпро - Зоря - 1:0. Відео голу Зозулі

Спорт 20 квітня, 19:30
Кубок України. ½ фіналу. Дніпро - Зоря - 1:0. Відео голу Романа Зозулі на 17 хвилині матчу.

Після цього Арановський відправив на трибуни Юрія Вернидуба, який сперечався з арбітром через попередній епізод з можливим пенальті.

Та згодом рефері віддав борг, вказавши на точку в епізоді Дмитра Чигринського та Джаби Ліпартії. Якраз тут було багато запитань до пенальті.

Але Микита Каменюка запустив м'яч бозна-куди.

Дніпро - Зоря. Відео нереалізованого пенальті Каменюки

Спорт 20 квітня, 19:57
Кубок України. ½ фіналу. Дніпро - Зоря. 43 хвилина. Микита Каменюка не забив пенальті в ворота дніпрян.

Наступний матч пропустить Желько Любенович, який отримав дві жовті картки і був вилучений на 73-й хвилині, небезпечно зігравши проти Папи.

Матч-відповідь відбудеться 11 травня у Запоріжжі.

У паралельному матчі "Олександрія" та "Шахтар" зіграли внічию 1:1.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.К.