"Дніпро" поступився донецькому "Металургу"

"Дніпро" - "Металург" Донецьк - 1:2© fcdnipro.ua
Спорт 30 серпня, 2010, 23:49 1834
Розтринькавши з десяток моментів, "Дніпро" зазнав прикрої поразки від донецького "Металурга".

Центральний матч восьмого туру чемпіонату України відбувся у Дніпропетровську. Місцевий "Дніпро" поступився донецькому "Металургу" з разунком 1:2.

Господарі почали гру просто прекрасно. На ударних позиціях по черзі опинялися Шахов і Федорчук, Коноплянка. У деяких епізодах бракувало везіння, у інших не вистачало холоднокровності на вістрі атак, але в цілому те, що відбувалося на полі не могло не радувати.

"Металург" першу свою атаку провів аж на 22-й хвилині. Гостям вдався фірмовий швидкий перепас, і Мхітарян пробив низом з 18 метрів - Каніболоцький зіграв надійно.

І після цього "Дніпро" створив відмінні моменти для взяття воріт. На 25-й хвилині Гладкий добре бив головою після подачі Лобжанідзе, але Непогодов встиг переміститися уздовж воріт і витягнути м'яч з дальнього кута. На 33-й хвилині голкіпер гостей знову виручив - тепер після удару головою Шахова. А буквально через хвилину той же Шахов видав рейд від правої бровки в середині поля до чужого карного майданчика, завдав удар, але Непогодов перевів м'яч на кутовий.

Другий тайм активніше почали гості. На 48-й хвилині небезпечний удар метрів з 20-ти завдав Годін. М'яч пройшов поруч зі штангою.

На 58-й хвилині оборона "Дніпра" допустила грубу позиційну помилку, і Танаса двічі розстрілював Каніболоцького. Якщо перший удар молодий воротар відбив, то з другим справитися вже ніяк не міг.

А господарі відповіли черговим змарнованим моментом. Після чергової флангової передачі Денисова у дотик бив Федорчук - ворота врятувала поперечина! А Шахов, який грав на добиванні, примудрився з лінії воротарського пробити вище воріт.

Але господарі таки зрівняли рахунок. На 66-й хвилині Євген Коноплянка, якому довго не вдавалися удари здалеку, все-таки домігся свого. Його постріл був по-більярдному точний - м'яч влетів у нижній дальній кут.

Дніпряни піднеслися духом, але через 10 хвилин пропустили ще один гол буквально з нічого. Удар-простріл Танаси у ворота підправив Мгуні.

Господарі не падали духом. Небезпечно били здалеку Шахов і Коноплянка, але Непогодов намертво забирав м'яч. У кінцівці господарі великими силами йшли вперед, але уникнути незаслуженої поразки не змогли. Останнім став промах Коноплянки, після удару якого м'яч на сантиметри розминувся з хрестовиною.