"Дніпро" пожертвував Кубком України

Спорт 27 вересня, 2007, 10:35 483 1
У середу відбулися матчі 1/16 фіналу Кубка України з футболу, у найцікавішому з яких "Динамо" обіграло "Дніпро" з рахунком 2:0.

"Динамо" - "Дніпро"
"Динамо" - "Дніпро": київський клуб виконує штрафний удар (Фото - Костянтин Клименко)
Дубль Максима Шацьких забезпечив київському "Динамо" перемогу над дніпропетровським "Дніпром" в 1/16 фіналу Кубка України з футболу.

Головний тренер "Дніпра" Олег Протасов вирішив дати відпочити своїм лідерам - Назаренку, Шелаєву та Русолу, адже на долю дніпрян випав дуже щільний графік важливих матчем. Мабуть, Протасов вирішив пожертвувати Кубком України заради Кубка УЄФА.

"Динамо" з приходом Йожефа Сабо стало діяти в трьох захисників, один з яких - Михалик. Тіберіу Гіоане відповідав за всю праву бровку, Ротань - за ліву. У нападі в парі з Шацьких знову вийшов Мілевський. Поки що результат така тактика дає.

Відмінні диспетчерські якості продемонстрував Карлос Корреа. Дві його передачі виявилися гольовими. Обидва рази передачами бразильця скористався Шацьких. Спочатку він вийшов сам на сам і точно пробив в дальній кут під опорну ногу Старцеву, а потім підставив голову під навіс з лівого флангу.

"Шахтар" переміг в гостях СК "Миколаїв" – 1:0. Тренер "гірників" Мірча Луческу дав шанс проявити себе гравцям, які не часто потрапляють у стартовий склад.

В результаті "Шахтар" у першому таймі діяв інертно і, практично, не створив жодного небезпечного моменту у воріт суперника.

У перерві тренер замінив Адріано і Бєліка на Гладкого і Вукіча. Через 15 хвилин на поле вийшов і Жадсон.
Саме заміни принесли "Шахтарю" перемогу. Вукіч впав в штрафній, суддя вказав на "позначку", удар з якої у виконанні Жадсона був точним.

В 1/16 фіналу, окрім "Дніпра", вилетіло ще шість клубів вищої ліги чемпіонату України.

"Дністер" - "Енергетик" 2:0

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / К.К.
  • 27 вересня, 23:22 Згоден 0 Не згоден 0 Подивимось, як ця тактика Сабо дасть результат в Лізі чемпіонів. Сумніваюсь, що якби на полі були Шелаєв з Русолом, то Корреа зміг би продемонструвати "диспетчерські якості". Та Томассі з Мексесом ці диспетчерські якості перетворять на пусту біганину. Центр поля був за Дніпром, і це при тому, що не було Шелаєва з Назаренком! Треба ж ще враховувати, що Дніпро не міг грати на повну через такий складний графік. А пріоритети Протасова можна зрозуміти. відповісти цитувати Дякуємоспам