"Дніпро" програв грузинам та московському "Локомотиву"

"Дніпро" - "Локомотив" - 1:2© fcdnipro.ua
Спорт 18 січня, 2010, 11:11 1430 1
Дніпропетровський "Дніпро" програв грузинському "Зестафоні" та московському "Локомотиву" з однаковим рахунком.

17 січня дніпропетровський "Дніпро" провів два товариських матчі на тренувальному зборі в Туреччині.

У першій половині дня підопічні Володимира Безсонова зустрічалися з грузинським клубом "Зестафоні". Українці відкрили рахунок на 20-й хвилині. Відзначився Джаба Канкава. Однак наприкінці матчу дніпропетровці пропустили два м’ячі і програли гру з рахунком 1:2.

Увечері ж нашій команді протистояв куди більш серйозний суперник, ніж "Зестафоні", - один з кращих російським клубів - московський "Локомотив".

Перші двадцять хвилин гри пройшли з помітною перевагою українців, що вилилося і в створені гольові моменти. Вже в дебюті зустрічі міг відзначитися новачок "Дніпра" Сергій Кравченко, однак удар у хавбека не вийшов. Незабаром з меж карного майданчика небезпечно пробив Євген Коноплянка, однак бездоганно зіграв бразильський воротар росіян Гільєрме. Під кінець двадцятихвилинки "Дніпро" нарешті розпечатав ворота "Локо", але арбітр зафіксував напад Ротаня на воротаря після подачі штрафного удару Максимом Калініченком.

Після цього гра вирівнялася, а наприкінці першого тайму вийшли вперед москвичі. Холеку не вдалося перервати простріл з флангу, і Сичьов, вийшовши віч-на-віч з Боровиком, вразив ближній кут.

"Дніпро" зобов'язаний був відразу ж відіграватися. Сергій Кравченко здорово навісив зліва, і незрозуміло яким чином Євген Селезньов буквально з трьох метрів головою влучив у голкіпера "Локомотива".

На 62-й хвилині трохи не вистачило точності удару Сергія Кравченка. Через деякий час непоганий момент був вже у москвичів, але Гатагов, завершуючи контратаку, з місця лівого інсайда пробив поруч зі стійкою воріт. І буквально відразу ж рахунок зрівнявся. Кравченко пройшов по лівому флангу, змістився в ближче до центра і хльостко пробив по воротах. Голкіпер "Локо" парирував м'яч, але прямо на Володимира Гоменюка.

Після забитого голу "Дніпро" ґрунтовно прибрав ініціативу до своїх рук. Гоменюк виводив Назаренко віч-на-віч з голкіпером, але удару Сергія зовсім трохи не вистачило точності. Потім свій другий гол у матчі міг забити Гоменюк, але м'яч після його удару "потягнув" голкіпер росіян.

Тим несподіваним виявився фінал цієї зустрічі. За п'ять хвилин до фінального свистка Драман Траоре стрімко промчав по флангу, і Черевку вдалося замкнути простріл на дальній штанзі.

Товариські матчі

"Дніпро" – "Зестафоні" – 1:2

"Дніпро": Каніболоцький (Шеліхов, 46), Пашаєв, Лисицький, Бобух (Клімавічюс, 46), Баришніков (Лесякс, 46), Шахов, Канкава, Бартулович, Назаренко (Каверін, 46), Льопа (Карноза, 67), Володимир (Бєлік, 46)

1:0 Канкава, 20
1:1 ???, 75
1:2 ???, 81

"Дніпро" – "Локомотив" – 1:2

"Дніпро": Боровик – Денисов, Русол, Холек, Мандзюк – Ротань, Чеберячко (Назаренко, 60), Коноплянка, Кравченко, Калініченко – Селезньов (Гоменюк, 60).

"Локомотив" (1-й тайм): Гільєрме – Янбаєв, Асатіані, Баша, Кузьмін – Дуймовіч, Торбінський, Глушаков, Тарасов, Гатагов – Сичьов
2-й тайм: Чех, Бєляєв, Баша, Бурлак, Сєнніков, Черевко, Шарлес, Концедалов, Ігнатьєв, Мінченков, Траоре

0:1 Сичьов, 44
1:1 Гоменюк, 72
1:2 Черевко, 85

Двоє футболістів "Динамо" перейшли у "Дніпро"