"Дніпро" розгромив австрійців

У матчі зі "Спартою" українці врятувалися на останній хвилині© fcdnipro.ua
Спорт 29 червня, 2011, 07:43 1098
Підопічні Хуанде Рамоса забили три "сухих" м'ячі у ворота восьмої команди Австрії.

Дніпропетровський "Дніпро" розгромив "Капфенберг" на тренувальному зборі в Австрії. Зустріч між четвертою командою української Прем'єр-ліги і восьмою командою австрійської Бундесліги завершилась з рахунком 3:0.

Підопічні Хуанде Рамоса відкрили рахунок на 14-й хвилині. Після подачі кутового Андрій Русол ударом у дотик з кількох метрів переправив м'яч у ворота "Капфенберга".

Через п'ять хвилин Матеус вийшов один на один з воротарем, але програв йому дуель. Коноплянка зіграв на добиванні, але влучив у захисника.

Та на 36-й хвилині Євгену вдалося засмутити австрійських уболівальників, які зібралися в цей вечір на стадіоні. Коноплянка з 16-ти метрів чітко пробив у кут воріт.

Крапку в матчі на 83-й хвилині поставив Олександр Гладкий. Нападник заробив пенальті і сам же його реалізував. 11-метровий був призначений після того, як Гладкий, отримавши пас від Бабенка, прибрав фінтом захисника і був збитий.

Австрійці ж мали один небезпечний момент за всю гру. На 68-й хвилині після удару Коціна м'яч пролетів в лічених сантиметрах від воріт.

Зазначу, що перший спаринг "Дніпро" звів до нічиєї. Дніпропетровці зіграли внічию з чеською "Спартою", забивши гол на 90-й хвилині. Відзначився Володимир Гоменюк.

Заключний спаринг "Дніпра" відбудеться 2 липня. Суперником буде чеський "Яблонець".

Товариські матчі

Ірднінг. "ATV-Stadion"

ДНІПРО (Дніпропетровськ, Україна) - СПАРТА (Прага, Чехія) - 1:1

Дніпро: 89. Шеліхов, 4. Кравченко (30. Шахов, 66), 7. Кулаков (9. Гоменюк, 79), 14. Чеберячко, 16. Русол (к) (38. Насонов, 81), 17. Стрініч (10. Коноплянка, 46), 19. Денісов, 20. Антонов (22. Гладкий, 79), 36. Бабенко (29. Ротань, 46), 38. Насонов (5. Мандзюк, 46; 16. Русол, 83), 88. Льопа (8. Джуліано, 66)

Спарта: 29. Блажек, 13. Кушнір, 2. Ржепка, 21. Брабєц, 5. Паміч, 7. Сьонко, 8. Матейовскі, 27. Гушек (28. Павелка, 61), 25. Вацек, 10. Юхар (23. Крейчі, 58), 11. Квеке (6. Лайні, 79)

0:1 Каміл Вацек, 75 - пенальті
1:1 Володимир Гоменюк, 90

Попередження: Квеке (66)

ДНІПРО (Дніпропетровськ, Україна) - КАПФЕНБЕРГ (Австрія) - 3:0

Дніпро: 32. Каніболоцький, 4. Кравченко, 5. Мандзюк, 7. Кулаков, 8. Джуліано, 10. Коноплянка (19. Денісов, 46), 14. Чеберячко (88. Льопа, 47), 16. Русол (к), 17. Стрініч (9. Гоменюк, 62), 29. Ротань, 99. Матеус (22. Гладкий, 46)

Капфенберг (стартовий склад): 1. Вольф, 2. Питтер, 11. Ельснег, 21. Грегентіц, 23. Саханек, 24. Мавріч, 30. Шпірк, 31. Шаріфі, 37. Гелльнер, 41. Велніцкі, 42. Гюхер

1:0 Андрій Русол, 14
2:0 Євген Коноплянка, 36
3:0 Олександр Гладкий, 83 - пенальті

"Шахтар" двічі за два дні обіграв австрійців (відео)

Мексиканка забила фантастичний гол на чемпіонаті світу (відео)