"Дніпро" сенсаційно програв "Леху" у Лізі Європи

"Дніпро" - "Лех" - 0:1© fcdnipro.ua
Спорт 19 серпня, 2010, 22:00 2444 3
"Дніпро" несподівано зазнав поразки від польського "Леха" у першому матчі за вихід у груповий етап Ліги Європи.

Дніпропетровський "Дніпро" несподівано зазнав поразки від польського "Леха" у першому матчі плей-оф раунду Ліги Європи.

Гості забили гол вже на п'ятій хвилині гри і зуміли відстояти перемогу.

Загалом, дніпряни створили близько десятка гольових моментів, але господарям відверто не щастило.

А вже у компенсований час матчу на допомогу полякам двічі прийшов каркас воріт. На першій компенсованій хвилині після удару Шахова м'яч потрапив у стійку. А на четвертій компенсованій хвилині після удару головою Селезньова поляків врятувала поперечина.

Гра-відповідь відбудеться 26 серпня у Познані.

Ліга Європи. Плей-оф раунд

19 серпня. 20:00. Дніпропетровськ. "Дніпро-Арена"
Головний арбітр: Мартін Інгварссон (Швеція)

ДНІПРО - ЛЕХ - 0:1

Дніпро: 32. Каніболоцький, 3. Лобжанідзе, 11. Селезньов, 14. Чеберячко, 16. Русол (к), 18. Осман Феррейра (28. Назаренко, 46), 19. Денисов, 22. Гладкий (30. Шахов, 66), 24. Пашаєв (9. Гоменюк, 58), 25. Холек, 26. Калиниченко

Запасні: 27. Лаштувка, 4. Кравченко, 5. Мандзюк, 23. Федорчук

Лех: 30. Бурич, 3. Джурджевич, 5. Арболеда 6. Бандровськи, 8. К'єльб (7. Вільк, 72), 10. Кривець, 14. Стилич (32. Моздзень, 89), 20. Чибамба (13. Запотока, 86), 21. Іньяч, 23. Кікуть, 25. Луїс Енрікес

Запасні: 27. Которовськи, 15. Дригась, 35. Камінський

0:1 Мануель Арболеда, 5 (Семір Стилич навісив зі штрафного і захисник гостей Арболеда з шести метрів відправив м'яч у ворота)

Попередження: Димитріє Іньяч, 27; Жоель Чибамба, 38

Проспорт 19 серпня, 2010, 20:38