"Дніпро" виграв дніпровське дербі на очах у нового тренера

"Дніпро" громить "козаків"© fcdnipro.ua
Спорт 2 жовтня, 2010, 14:27 2243 2
У дніпровському дербі місцевий "Металург" поступився з рахунком 0:3 "Дніпру", головним тренером якого став Хуанде Рамос.

12-й тур чемпіонату України з футболу стартував у Запоріжжі. У дніпровському дербі місцевий "Металург" поступився з рахунком 0:3 "Дніпру".

Гості, головним тренером яких 1 жовтня став титулований іспанець Хуанде Рамос, впевнено переграли аутсайдерів чемпіонату.

Атакувального настрою господарів поля вистачило на перші 10 хвилин. Потім "Дніпро" поступово, але впевнено, став підбиратись до володінь Дмитра Безотосного.

Сергій Назаренко без перепон не влучив з десяти метрів у ворота, а Євген Селезньов поцілив здалеку у поперечину. Нарешті, після кутового у виконанні Назаренка, Віталій Мандзюк головою відкрив рахунок.

Друга половина зустрічі розпочалась з вимушених замін Коноплянки та Селезньова. Без них у грі дніпропетровців конструктиву поменшало, а "Металург" кілька разів примусив Яна Лаштувку рятувати одноклубників.

Слизький рахунок тримався до останньої десятихвилинки. Саме тоді невтомний Володимир Гоменюк дочекався помилки Володимира Польового і рахунок подвоївся.

Одразу по тому наставник «Дніпра» Вадим Тищенко вгадав із заміною. Сергій Кравченко, пробувши на полі менше хвилини, ударом з 20-ти метрів встановив остаточний рахунок − 0:3.

Запорізька команда після сьомої поспіль поразки продовжує з двома очками замикати турнірну таблицю. "Дніпро" зміцнив своє нинішнє третє місце і у покращеному настрої готується до знайомства з Хуанде Рамосом.