"Дніпро" виграв міжнародний турнір в Іспанії

"Дніпро" переміг "Полонію"© fcdnipro.ua
Спорт 9 лютого, 2011, 10:32 2342
У фіналі Marbella Cup підопічні Хуанде Рамоса в серії пенальті перемогли польську "Полонію".

Дніпропетровський "Дніпро" став переможцем міжнародного турніру Marbella Cup. У фіналі підопічні Хуанде Рамоса в серії пенальті перемогли польську "Полонію".

"Дніпро" відіграв весь матч без замін, оскільки більшість гравців роз'їхались по своїх збірних.

У першому таймі невелика перевага була на стороні дніпропетровців. Удари Льопи пройшов поруч зі стійкою, а удар Гладкого воротар поляків відбив на кутовий. Були моменти у Жуліано і Кравченко, але їх удари блокували захисники.

Другий же тайм пройшов при рівності сил. Непоганий момент не реалізував Гладкий. Також можна відзначити пару неточних ударів Бохашвілі. У поляків же не було жодного цікавого моменту біля воріт "Дніпра".

Так гра дійшла до серії пенальті, в якій нерви виявилися міцнішими у дніпропетровців. Після перестрілки без промахів в основний серії Денис Шеліхов відбив шостий удар поляків, а Дмитро Льопа був точний! Цей удар і приніс "Дніпру" трофей.

Після закінчення матчу відбулася урочиста церемонія закриття турніру. Красивий кубок був вручений Сергію Назаренку, який вивів своїх партнерів на поле у ролі капітана.

У середу "Дніпро" завершить другий зимовий збір в Іспанії і пізно ввечері повернеться додому.

Marbella Cup. Фінал

ДНІПРО - ПОЛОНІЯ - 0:0, по пенальті 6:5

Дніпро: Шеліхов – Лобжанідзе, Рівас, Чеберячко, Феррейра – Назаренко, Кравченко, Жуліано, Льопа – Гладкий, Бохашвілі

Полонія: Ніколіч (Пжировскі, 46) - Тошик, Йодловєц, Садлок (Какошка, 46), Котра – Бруно (Бжолек, 68), Рахвал (Адамовіч, 46), Тралка, Ганчаржик (Бризкі, 58) - Мейржевскі (Пятек, 68) – Собех (Смолярек, 46)

Серія пенальті: 0:1 Тралка, 1:1 Феррейра – 1:2 Смолярек, 2:2 Кравченко – 2:3 Бризкі, 3:3 Назаренко – 3:4 Вжолек, 4:4 Жуліано – 4:4 Адамовіч, 5:5 Бохашвілі – 5:5 Пятек (воротар), 5:6 Льопа

Шовковський вивів Україну в фінал Кубка Кіпра (відео)

Як "Динамо" мучилося з "Кубанню" (відео)