"Дніпро" вирвав фантастичну нічию у "Арсенала"

"Арсенал" - "Дніпро" - 3:3© ФК "Дніпро"
Спорт 11 липня, 2011, 21:24 3048
Гра у Києві між "Арсеналом" і "Дніпром" завершилась з фантастичним рахунком 3:3.

1-й тур чемпіонату України завершився прекрасним футбольним спектаклем у виконанні "Арсеналу" і "Дніпра".

Матч видався дуже гарячим, не лише через спекотну погоду у Києві, а й через те, який красивий і атакуючий футбол продемонстрували обидві команди.

"Арсенал" у першому таймі оформив перевагу у два м'ячі. Дублем відзначився румунський нападник Йонуц Мазілу. Спершу він виграв верхову боротьбу після розіграшу штрафного, а потім, увірвавшись в штрафний майданчик, потужно пробив під поперечину.

"Дніпро" наполегливо атакував, однак не створив реальних гольових моментів. Під завісу першого тайму Коноплянка сильно пробив зі штрафного, однак потрапив у стійку.

У другому таймі дніпропетровці віднайшли у собі сили відігратися. На 53 хвилині Матеус реалізував пенальті, а через кілька хвилин дебютант "Дніпра" Антонов відзначився ударом головою після навісної подачі з лівого флангу.

Здавалося, "Арсенал" після такого повороту подій закриється у глухій обороні, аби не пропустити більше. Проте пропустили дніпропетровці. Ротань після подачі кутового з метра вніс м'яч у власні ворота.

"Дніпро" постійно шукав можливості створити небезпеку біля воріт суперника. І знайшов. Гладкий відгукнувся на навіс з правого флангу, скинув м'яча на Антонова, який холоднокровно обіграв воротаря канонірів, оформивши дубль.

У компенсований час Ковпак повинен був приносити "канонірам" перемогу, проте після його удару головою м'яч пролетів в лічених сантиметрах від стійки.