"Дніпро" вирвав перемогу над "Зорею" у фантастичній битві

Один бал тепер відділяє суперників у турнірній таблиці.

Центральний поєдинок чемпіонату України "Зоря" - "Дніпро" завершився перемогою дніпрян з рахунком 2:1.

ЗОРЯ - ДНІПРО - 1:2. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Героєм першого тайму у дніпрян став голкіпер Ян Лаштувка, який три рази рятував команду. Забивати могли Петряк, Будківський та Караваєв.

Ще від пропущеного голу "Дніпро" врятував Євген Шахов, який головою вибив м'яч на дальній стінці після удару з кутового у виконанні Тотовицького.

У другому таймі Лаштувка ледь не став зіркою матчу. На 57-й хвилині Ян ударом від власних воріт забив гол.

Та після тривалих дискусій тренерів та арбітрів, Анатолій Жабченко скасував гол. Як виявилося, Лашкувка виконував вільний удар.

За кілька хвилин атака "Зорі" завершилася взяттям воріт. Артем Гордієнко забив після пасу Желько Любеновича. Та, здається, серб був у офсайді.

"Дніпро" відповів на 75-й хвилині. Євген Шахов головою замкнув навіс Андерсона Піко. Цікаво, Піко що замінив Лео Матоса, який занедужав.

А на 87-й хвилині Піко прострілював у воротарський, а м'яч рикошетом від Сівакова влетів у ворота.

На останніх хвилинах команди обмінялися сейвами голкіперів. Лаштувка врятував після удару Будківського. А Шевченко - Руїса.

Відтак, "Дніпро" наблизився до "Зорі" на відстань одного балу - 40 проти 41. Бронзова битва триває!

Нагадаємо, "Дніпро" та "Зоря" зустрінуться у півфіналі Кубка України. Матчі відбудуться 20 квітня та 11 травня.

Зоря - Дніпро - 1:2. Відео феєричного матчу