"Дніпро" втрачає перші очки

Спорт 27 серпня, 2007, 10:08 646
Лідер чемпіонату України з футболу зіграв внічию (0:0) з клубом "Закарпаття", що дозволило "Шахтарю" наздогнати дніпрян.

Всупереч прогнозам, команда Олега Протасова так і не зуміла підібрати ключі до воріт "Закарпаття" у домашньому матчі 7-го туру чемпіонату України, завершивши його мирним результатом - 0:0.

"Дніпро"
УНІАН
Крістіано Лукареллі забив свої перші голи за "Шахтар" у чемпіонаті України
Таким чином, переможна хода "Дніпра", що тривала шість ігор, перервана, що привело до двовладдя в турнірній таблиці - 19 очок набрав в семи поєдинках і донецький "Шахтар", що здолав в суботу "Таврію" завдяки двом голам Крістіано Лукареллі.

Не зумів зберегти переможний результат "Металіст", який грав в столиці з "Арсеналом". Вже у середині першого тайму хавбек Валентин Слюсар вивів харків'ян вперед, і такий рахунок протримався до 90-й хвилини. Коли ж пішов доданий арбітром час Сергій Мізін зумів відновити рівновагу.

Небагатим на події вийшов і одеський поєдинок з участю "Чорноморця" та "Ворскли". Гості мали прекрасний шанс вийти вперед, проте на 18-й хвилині їх форвард Мирослав Груміч не реалізував 11-метровий.

Коли ж під кінець години гри "Ворскла" залишилася в меншості через вилучення Саши Джурічича, господарі зусиллями Дмитра Гришка забили гол і довели матч до перемоги - 1:0.

Київське "Динамо" в суботу здолало в гостях "Кривбас" – 1:0. Єдиний м'яч у цій зустрічі забив Ісмаель Бангура.