"Дніпро" залишає Кубок УЄФА

Спорт 5 жовтня, 2007, 12:08 305
Команда Олега Протасова, зігравши внічию 1:1 на своєму полі з шотландським "Абердіном", не потрапила у наступний раунд турніру.

Назаренко - Кларк
"Дніпро" - "Абердін": Назаренко проти Кларка. (Фото - fcdnipro.dp.ua)
Після нульової нічиєї в Шотландії "Дніпру" ніяк не можна було пропускати гол, адже в цьому випадку потім треба було відповідати двома. Але дніпряни в середині першого тайму допустили рокової помилки, не вгледівши за Маккі, який після навісу Фостера розстріляв Кернозенка з п'яти метрів.

Ще до цього моменту "Дніпро" створив кілька небезпечних моментів біля воріт суперника – Ленгфілд відбив удар низом Льопи, а удару Канави не вистачило влучності.

Весь другий тайм "Дніпро" провів біля воріт шотландців, але відзначитися зміг лише одного разу. Після масованої атаки господарів Воробею вдалося переправити м'яч у ворота з кількох метрів.

"Дніпро" - "Абердін"
Русол пробиває в перекладину воріт "Абердіна". (Фото - fcdnipro.dp.ua)
"Дніпро" затиснув гостей в їх штрафній. М'яч після ударів дніпропетровців тричі потрапляв в поперечину воріт Ленгфілда, Але забити такий необхідний другий гол підопічним Олега Протасова так і не вдалося.

За рахунок голу, забитого на чужому полі, у груповий етап Кубка УЄФА вийшов "Абердін", а "Дніпро" залишив турнір.

Спорт 5 жовтня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / К.К.