"Дніпро" завершив другий збір перемогою над німцями

"Дніпро" завершив збори на мажорній ноті© fcdnipro.ua
Спорт 11 лютого, 2010, 13:22 1404
"Дніпро" переміг представника другої Бундесліги "Мюнхен-1860" з рахунком 3:1.

Ігрову програму другого зимового збору "Дніпро" завершив контрольним матчем з командою "Мюнхен-1860". Зауважимо, що українцям протистояв не основний склад клубу другої Бундесліги, а колектив U-23, але й більшість футболістів "Дніпра" не досягнули цього віку.

Зустріч вийшла багатою на гольові моменти. У перші 30 хвилин матчу кілька класних моментів для взяття воріт мали німці. Однак дніпропетровців виручив Євген Боровик.

А на 31-й хвилині Бартулович подав зі штрафного, і Олексій Бєлік точно пробив головою. Через три хвилини Сергій Назаренко обіграв в середині поля двох суперників, просунувся трохи вперед до воріт і завдав красивий дальній удар - 2:0. А на 40-й хвилині Сергій Самодін чітко реалізував пенальті, призначений за гру рукою.

Друга половина матчу, якщо брати до уваги створені моменти, стала дзеркальним відображенням першого тайму. Почалася вона з серії гострих епізодів біля німецьких воріт. Однак ворота німців у другій 45-хвилинці залишилися "сухими".

А завершальний відрізок матчу залишився за "Мюнхеном". Протягом трьох хвилин м'яч тричі міг опинитися у воротах Шеліхова. В одному випадку на допомогу прийшла штанга, в іншому нашу команду виручив голкіпер, який зреагував на удар з 3-х метрів, у третьому - м'яч пройшов поруч зі штангою після удару метрів з 18-ти. І все ж таки розпечатати ворота "Дніпра" суперник зумів. На 82-й хвилині німцям вдалася гарна контратака, в кінці якої двоє гравців опинилися проти одного захисника, і Шеліхов нічого не міг вдіяти з ударом з кількох метрів.

Фінальний свисток означав закінчення не тільки цього матчу, а й усього збору. У середу ввечері "Дніпро" повернулося до Дніпропетровська.