"Дніпро" зазнав фіаско у грі з румунським "Рапідом"

Дмитро Льопа забив єдиний гол "Дніпра" на першому зборі© fcdnipro.ua
Спорт 24 січня, 2011, 19:07 2659
Четверта команда України поступилась червертій команді Румунії з рахунком 1:3.

Дніпропетровський "Дніпро" завершив перший зимовий збір товариським матчем з бухарестським "Рапідом". Четверта команда України поступилась червертій команді Румунії з рахунком 1:3.

Вже в дебюті гострий момент сам собі створив Коноплянка. Євген переклав м'яч з ноги на ногу, але пробив впритул над поперечиною. Надалі дніпропетровці атакували трохи частіше, більше володіли м'ячем, але, крім двох штрафних, з яких Назаренко і Феррейра потрапили у "стінку", і гострого прострілу Шахова, довгий час нічого створити не могли. Зате на 40-й хвилині лише удача вберегла ворота румун від гола - Назаренко зі штрафного потрапив у хрестовину.

"Рапід" свій єдиний більш-менш небезпечний момент створив за хвилину до перерви. На флангову передачу з глибини відгукнувся Дос Сантос і, перебуваючи під кутом, пробив у ближній кут - Лаштувка був надійний.

Основні події на полі розгорнулися в другому таймі. На 53-й хвилині після грубої помилки в центрі оборони Лазар вийшов один на один з Каніболоцьким, і наш воротар був змушений фолити. Пенальті реалізував сам постраждалий.

Дуже скоро "Дніпро" відігрався. Матеус обіграв двох суперників, прострілив у штрафний майданчик на Шахова, той ще далі переадресував м'яч Льопі, і Дмитро точно пробив у дальній кут.

Але потім "Рапід" провів дві результативні атаки через лівий фланг нашої оборони. Спочатку Хереа замкнув простріл, а потім Фрунзе точно пробив головою після навісу.

Після такого бурхливого відрізка гра заспокоїлася. "Дніпро" знову більше володів м'ячем і створював напівмоменти. Каверін бив у дотик після флангової передачі, проте м'яч пішов вище воріт. А щільний удар Ротаня по центру метрів з 17-ти прийшовся у захисника.

1:3 - "Дніпро" вже відправився у Валенсію, звідки вночі і повернеться до Дніпропетровська.