"Дніпро" зазнав фіаско у Луганську (відео)

"Зоря" - "Дніпро" - 2:0© fcdnipro.ua
Спорт 12 вересня, 2011, 08:31 1120
Підопічні Хуанде Рамоса поступилися луганській "Зорі" з рахунком 0:2.

Дніпропетровський "Дніпро" зазнав другої поспіль поразки у чемпіонаті України, поступившись у 9-му турі Прем'єр-ліги луганській "Зорі" з рахунком 0:2.

Команда Хуанде Рамоса почала гру впевнено. Ігор Шуховцев врятував луганчан після ударів Мандзюка і Стрініча, а потім з 5-ти метрів у стійку пробив Калініч.

А на останній хвилині першого тайму Дмитро Хомченовський випередив Саммуеля Інкума, відгукнувшись на передачу з правого флангу. Так господарі повели в рахунку.

Отримавши гол у роздягальну, у другому таймі керманич дніпропетровців кинув у бій Дениса Олійника, Олександра Гладкого та Романа Зозулю, але навіть тієї гостроти, що була у першому таймі, відновити не вдалося.

Натомість "Зоря" неодноразово йшла у контратаки. І наприкінці матчу господарі подвоїли перевагу. Джаба Ліпартія перехопив м'яч на своїй половині поля, своєчасно віддав передачу на Максима Івановича Білого, і той додав до результативного пасу ефектний гол.

Цей успіх дозволив луганчанам випередити у турнірній таблиці "Дніпро", який опинився за межею першої десятки.