"Дніпро" зазнав поразки від іспанців

"Дніпро" - "Мурсія" - 1:2© fcdnipro.ua
Спорт 24 лютого, 2011, 16:34 1791
"Дніпро" поступився з рахунком 1:2 іспанськії "Мурсії", пропустивши вирішальний гол у компенсований час.

Дніпропетровський "Дніпро" завершив міжсезонні збори товариським матчем з командою іспанської Сегунди "Мурсією". Українці програли з рахунком 1:2.

Мурсія забила перший гол на 13-й хвилині. У штрафному майданчику Чеберячко не зумів перехопити передачу на Абрахама і той відправив м'яча у сітку.

Дніпропетровці відігралися на 58-й хвилині. Денісов обігрався з Жуліано, увірвався у штрафний майданчик і сильно пробив у ближній кут.

А на останній хвилині матчу іспанці забили переможний гол. Денісов обрізався. М'яч підхопив Кіке, увійшов у штрафний майданчик і пробив повз голкіпера. Відразу ж прозвучав фінальний свисток.

У п'ятницю "Дніпро" повертається у Дніпропетровськ. А вже 6-го березня "Дніпро" приймає "Таврію" в рамках 20-го туру Прем'єр-ліги. Відеотрансляцію матчу дивіться на "Проспорті".